Volvo Zelta līgums

Zelta līgums uzņēmumam sniedz pilnvērtīgu priekšrocību

Noslēdzot Volvo Zelta līgumu, Jūs iegūsit efektīvi izmantotu darbspējas laiku un līdz ar iekļautu regulāru apkopi un kravas automašīnu remontu arī pilnīgu izmaksu kontroli. Tas nozīmē vienkāršāku īpašuma uzturēšanu un pietiekami daudz laika efektīvai uzņēmuma vadīšanai. Pilns līgumā iekļauto darbu saraksts skatāms šeit (PDF, 2.78 MB).

100% izmantota darbspējas laika garantija

100% izmantota darbspējas laika garantija Volvo FH un Volvo FM automašīnām

Mēs garantējam, ka Volvo modeļiem FH un FM 100% darbspējas laika izmantošana ir iespējama, apvienojot jaunāko kravas automašīnu tehnoloģiju, Volvo tehniķu prasmes un izvērsto dīleru tīklu. Ja kravas automašīnas darbības traucējumu dēļ nevarēsit turpināt darbus, mēs nodrošināsim Jums maiņas kravas automašīnu vai izmaksāsim kompensāciju.
Lasīt vairāk

Maksimāla pieejamība

Maksimāla pieejamība Volvo FE un FL modeļiem

Mūsu jaunajās Volvo FE un Volvo FL automašīnās svarīgākās sistēmas attālināti ir savienotas ar Volvo servisu. Tādējādi mēs varam noteikt un atrisināt mazākas problēmas pirms to vēršanās lielās. Iegūtā priekšrocība – automašīna vienmēr ir pieejama un palīdz nodrošināt efektīvākus transporta pakalpojumus.
Lasīt vairāk

Pie mums strādā tikai vislabākie tehniķi

Pie mums strādā tikai vislabākie tehniķi

Visi mūsu tehniķi ir sertificēti un pārzina visjaunākās tehnoloģijas, arī sarežģītu elektroniku. Mūsu tehniķi izmanto tikai oriģinālās Volvo detaļas, viņiem ir zināmas automašīnas konkrētās specifikācijas, rūpīgam un ātram darbam viņiem vienmēr pa rokai ir specializēti darbarīki un detaļas

Apkope īstajā brīdī

Apkopes mēs vienmēr veicam īstajā brīdī

Jūsu automašīnai tiek veidots individuāls servisa un regulārs apkopes plāns ar saskaņotiem datumiem. Mēs uzaicināsim Jūs uz servisu un veiksim visas vajadzīgās darbības, lai kravas automašīnas darbspējas laiks būtu ilgāks un funkcionalitāte labāka. Saprotams – lai netraucētu Jūsu darbu, mēs strādājam tad, kad neveicat piegādes. Gadījumiem, ja notiek kas neparedzēts, mēs darbojamies visu diennakti.

Viss ir iekļauts

Neraizējieties – viss ir iekļauts

Volvo Zelta līgums paredz regulāru apkopi un kravas automašīnas remontu visu līguma darbības laiku. Neparedzētu izmaksu nav, Jums nav jāraizējas par nesaimnieciskām dīkstāvēm vai dārgiem bojājumiem.

Uzlabota ikdienas darbu efektivitāte

Uzlabota ikdienas darbu un uzņēmējdarbības efektivitāte

Noslēdzot Volvo Zelta līgumu, kravas automašīnas uzturēšana ir vienkārša! Jums nav jātērē laiks apkopes jautājumiem – un Jūs precīzi zināt ikmēneša izmaksas. Tas uzlabos Jūsu ikdienas darbu, bet īpašuma kopējās uzturēšanas izmaksas būs mazākas. Turklāt aizvien pieaugs Jūsu kravas automašīnas atlikusī vērtība.

Vai vēlaties padomu, kurš servisa līgums ir Jums piemērotākais? Sazinieties ar vietējo Volvo dīleri.