Jaunias Volvo FE

Jūsu daudzpusīgais darba partneris sniedz lielisku vadāmību un augstāko produktivitāti.

4×2 vilcējs; 4x2, 6x2 vai 6x4 kravas automašīna

D8K (250, 280 vai 320 ZS)
Izmantojiet laiku savā labā!

Jaunā Volvo FE dzinēja tehniskie parametri ir lieliski piemēroti braukšanai pa pilsētas centru vai piepilsētu, tāpēc nav grūti iekļauties termiņos un autovadītāji var ātri un netraucēti veikt piegādi un doties uz nākamo mērķi.

Volvo FE automašīnai ir jauni un pilnībā Volvo konstruēti dzinēji. Šiem dzinējiem ir tāda pati koncepcija un izstrādes filozofija kā tiem, ko izmantojam mūsu lielākajās kravas automašīnās. Tiem ir plašāka un lēzenāka griezes momenta līkne un ātrāks jaudas palielinājums – pat tad, kad dzinējs darbojas ar zemiem apgriezieniem. Runājot par braukšanas parametriem, jaunajiem modeļiem ir ātrāks reakcijas laiks, lielāks vidējais ātrums un labāka vadāmība, tāpēc autovadītājiem ir vieglāk pielāgoties pilsētas vides prasībām.

Plašāka un lēzenāka griezes momenta līkne un ātrāks jaudas palielinājums nodrošina ātrāku nostrādi un lielisku vadāmību

I-Shift pārnesumkārba palielina degvielas ekonomiju un atvieglo autovadītāja darbu, mazinot fizisko slodzi
I-Shift
Pasaules ziņa: I-Shift pārnesumkārba Volvo FE automašīnai

Pirmo reizi Volvo FE modelis ir aprīkots ar I-Shift. Šāda komplektācija būtiski atvieglo autovadītāju darba dienu, turklāt nepārtraukti tiek nodrošināta optimāla kravas automašīnas darbība, un samazinās degvielas patēriņš. Gluži tāpat kā lielākām mūsu kravas automašīnām, sistēmas pamata programmatūru var vienkārši pielāgot, lai tā atbilstu noteiktām prasībām. To var izdarīt, izmantojot divas papildu paketes: Piegāde un būvniecība vai Ekonomija.

Atbilstība EURO 6 - bez kompromisiem

Jaunais Volvo FE pilnībā atbilst Euro 6 standartu prasībām, turklāt degvielas patēriņš un apkopes intervāli nav mainījušies, salīdzinot ar Euro 5 atbilstīgiem modeļiem.

Pilnīgi jauna Volvo izstrādātu dzinēju programma atbilst 250–320 ZS jaudas prasībām.
Volvo dzinējs
5
Efektivitāte