Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)

Iestrādātas jaunas funkcijas un lielāka ietilpība

Vertikālās priekšējās statnes ir padarījušas kabīnes daudz ietilpīgākas nekā līdz šim. Un katra ietilpības palielinājuma kripatiņa ir izmantota, lai uzlabotu komfortu autovadītājam - sākot no brīža, kad Jūs apsēžaties pie stūres, līdz brīdim, kad Jūs pamostaties guļvietā. Tādējādi Jūs varēsiet ražīgi strādāt arī nākamajā dienā.

Esiet sveicināti savā jaunajā darba vietā.
Interjera auguma ikona

Iespēja nostāties pilnā augumā

Līdz 18 cm augstāka nekā iepriekšējās Volvo FH kabīnes. Ja vien jūs neesat profesionāls basketbolists, virs galvas ir daudz vietas. Lielākās, Globetrotter XL, kabīnes interjera augstums ir 220 cm.

Skatīt pilnīgas kabīņu specifikācijas
Iebūvētais kabīnes dzesētājs, I-ParkCool

Iebūvētais kabīnes dzesētājs

Iespaidīga dzesēšanas spēja, nesamazinot kabīnes ietilpību vai aerodinamiskās īpašības. I-ParkCool ir pilnībā jauns iebūvētais kabīnes dzesētājs, kurš ļaus Jums naktī gulēt dziļā miegā un ietaupīs degvielu dienas laikā.

Uzziniet vairāk par I-ParkCool

 

Papildu kubikmetrs komfortam

Viens papildu m3 telpas

Kabīnes šķiet plašas. Un tādas tās arī ir. Iztaisnotās Globetrotter XL kabīnes priekšējās statnes, pazeminātais dzinēja pārsegs un paaugstinātais jumts ļāvis palielināt kabīnes ietilpību par veselu kubikmetru jeb 12%.

 

Pilnībā regulējams stūres rats

Muguru saudzējošs stūres rats ar regulējamu statni

Visos virzienos regulējamais stūres rats un iespēja izmainīt stūres statnes slīpumu 20° diapazonā atvieglo automobiļa vadīšanu. Iekāpjot kabīnē vai izkāpjot no tās, stūres statni iespējams viegli atvirzīt. Ērta regulēšana, izmantojot ar kāju darbināmu pedāli.

 

Glabāšanas nodalījumi

Ietilpīgi glabāšanas nodalījumi

Mēs esam palielinājusi glabāšanas nodalījumu ietilpību par 300 litriem.* Ietilpīgos priekšējos, aizmugures, zem guļvietas novietotos un ārējos glabāšanas nodalījumus iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām. Paredzēti arī ērti nodalījumi sīklietu glabāšanai.

* Nav pieejams zemajās guļamkabīnēs.

 

Ergonomisks panelis

Jauns, mūsdienīgs un ergonomisks panelis

Jaunais, viegli izliektais panelis ne tikai izskatās pievilcīgs. Tas izstrādāts tā, lai, sēžot ergonomiskā un ērtā pozā, vadītājam visi vadības taustiņi, sviras un glabāšanas nodalījumi būtu ērti sasniedzami.

Uzziniet vairāk par mērierīču paneli
Elektroniskā klimata kontroles sistēma

ECC ar gaisa kvalitātes devējiem

Elektriskā klimata kontroles sistēma ar virsējās gropēs izveidotām ventilācijas atverēm un daudziem devējiem un filtriem, kuri attīra gaisu, pirms tas nonāk Jūsu plaušās. Rezultātā tiek nodrošināta nepārspējama gaisa kvalitāte, intensīvāka logu atkausēšana un darba vide bez caurvēja.

 

Platāka apakšējā guļvieta

Platāka gulta gulēšanai un atpūtai

Gulēšanas laikā ir jāatslābinās. Apakšējā guļvieta galvgalī ir par 40 mm platāka, bet vidusdaļā – par 55 mm. Pieejama tiešām plata izvelkama gulta. Un galvgali iespējams pacelt par 55°.

 

Trauku skapis ar elektrisko žāvētāju

Statīvs ar elektrisko žāvētāju

Ērts veids, kā izžāvēt apģērbu, dvieļus un apavus. Nostiprināms pie augšējās guļvietas vai kabīnes sienas. Energoefektīvs, kluss un viegli uzglabājams sakļautā veidā.

 

Jumta lūka no stikla - avārijas izeja

Skats līdz debesīm

Tonētais jumta logs rada plašuma sajūtu un vienlaikus kalpo kā vislieliskākā avārijas izeja, kāda jebkad ir redzēta. Logam ir žalūzijas un kukaiņu aizsargsiets, un to var aprīkot arī ar elektriski vadāmu lūku.*

* Nav pieejams zemajās guļamkabīnēs.
Papildu 4 cm starp stūres ratu un vēderu
Neiesprūstiet, apsēžoties pie stūres. Sēdeklim ir pasaules klases regulēšanas diapazons – uz priekšu vai atpakaļ to iespējams pārbīdīt par 24 cm. Tas ir par 4 cm vairāk nekā iepriekšējam Volvo FH modelim.

Atslēga ar elektronisko tālvadības pulti

Tā ir kas vairāk nekā atslēga. Tā ļauj aizslēgt vai atslēgt no distances, ieslēgt lukturus, lai varētu droši tuvoties kabīnei. Ja Jūs jutīsieties apdraudēts, Jums tikai jānospiež trauksmes taustiņš, lai ieslēgtu skaņas signālierīci.

Audiosistēma ar plašām iespējām
Lai ko Jūs vēlēsieties klausīties, mūsu audiosistēma izpildīs Jūsu vēlmes. MP3, WMA vai iTunes m4a? Vēlaties klausīties CD, USB moduli, iPod vai izmantot papildu ieeju? Viss ir iespējams. Spilgtākiem iespaidiem pievienojiet 400 W zemo frekvenču skaļruni.

Uzlabots interjera apgaismojums
13 energoefektīvi un jaudīgi gaismas avoti nodrošina fantastisku apgaismojumu kabīnē. Gaismas stiprumu iespējams regulēt, izmantojot trīs iepriekš iestatītus darba režīmus vai izmantojot reostata slēdzi. Braucot tumsā, ieslēdziet sarkanās gaismas, lai neietekmētu redzamību.

Vieta alkobloķētājam
Alkohols nav savienojams ar piedalīšanos satiksmē. Tieši tāpēc ir uzstādīts alkobloķētājs. Šāda ierīce Jūsu Volvo FH tiek uzstādīta jau rūpnīcā, un tā Jūsu klientiem precīzi norāda, cik nopietna ir Jūsu attieksme pret satiksmes drošību.
Vadības panelis netālu no guļvietas
Pilnveidotais panelis ļauj ieslēgt un izslēgt interjera apgaismojumu, modinātājpulksteni, kabīnes sildītāju, kabīnes dzesētāju, audiosistēmu, atvērt un aizvērt logus, jumta lūku, atslēgt un aizslēgt durvis. To visu var paveikt, nepieceļoties no gultas.

Elektroniskā stāvbremze
Elektriski vadāmās stāvbremzes ieslēgšanai un izslēgšanai paredzēts viegli aizsniedzams slēdzis uz paneļa. Stāvbremze tiek automātiski ieslēgta, izslēdzot galveno slēdzi, bet ar EBS sistēmas starpniecību tā tiek automātiski izslēgta, uzsākot braucienu.

Pielāgota 19” TV

Volvo FH kabīni iespējams rūpnieciski pielāgot televizora montāžai – aprīkot ar konsoli, antenu, energoapgādes un TV signāla kabeļiem, kā arī ar papildu ieeju TV savienošanai ar audiosistēmu.

Ērta braukšana
Jauni kabīnes aizmugurējie atbalsti. Mainīts stūres mehānisma novietojums. Jauna priekšējās daļas ģeometrija. Jauni dzinēja stiprinājumi. Un citi pilnveidojumi. Mēs esam ieviesuši daudzas izmaiņas, lai uzlabotu braukšanas komfortu. Mums jāsaka, ka rezultātā ir radīta patīkama vide.

Vienmēr pieejams dzeramais ūdens
Ja Jūs vēlēsieties iedzert ūdeni, Jums nebūs tālu jāiet. Kabīnes ārējā nodalījumā novietota 7-litrīga tvertne ar krānu.