Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Iekāpiet savā komforta zonā!

Autovadītājs, kam ir ērti, brauc labāk. Tāpēc katrs sīkums jaunā Volvo FM kabīnē ir izstrādāts, domājot par autovadītāju. No pakāpieniem līdz pat guļvietai.

Visērtākā braukšanas pozīcija un visas mūsdienu ērtības, kādas vien varat vēlēties, padara autovadīšanu tik vienkāršu kā vieglajā automašīnā.

Ko vēlējās autovadītāji – izlasiet interviju ar kabīnes izstrādātājiem

Volvo FM redzamība

Kabīne ar skatu

Laba redzamība ir īpaši svarīga, braucot intensīvā satiksmē vai sablīvētā ielās. Skats no Volvo FM ir lielisks, jo kabīne uz šasijas novietota zemu un priekšējais logs ir liels.


Statīvs ar elektrisko žāvētāju

Statīvs ar elektrisko žāvētāju

Ērts veids, kā izžāvēt apģērbu, dvieļus un apavus. Nostiprināms pie augšējās guļvietas vai kabīnes sienas. Energoefektīvs, kluss un viegli uzglabājams sakļautā veidā.


Jauns, mūsdienīgs un ergonomisks panelis

Jauns, mūsdienīgs un ergonomisks panelis

Jaunais, viegli izliektais panelis ne tikai izskatās pievilcīgs. Tas izstrādāts tā, lai, sēžot ergonomiskā un ērtā pozā, vadītājam visi vadības taustiņi, sviras un glabāšanas nodalījumi būtu ērti sasniedzami.


Audiosistēma

Audiosistēma ar plašām iespējām

Lai ko jūs vēlēsieties klausīties, mūsu audiosistēma izpildīs jūsu vēlmes. MP3, WMA vai iTunes m4a? Vēlaties klausīties CD, USB moduli, iPod vai izmantot papildu ieeju? Viss ir iespējams. Skatīt visas specifikācijas.


Autovadītāja sēdeklis

Ērta sēdēšana

Ikviens autovadītājs zina laba sēdekļa nozīmīgumu. Volvo FM sēdekli var pielāgot 20 cm uz priekšu un atpakaļ un 10 cm vertikāli. Turklāt pieejama jauna sēdvieta, kas ir daudz ērtāka par iepriekšējām.


Volvo FM durvis

Bauda skatīties

Volvo FM interjers ir pārveidots. Krāsas un materiāli ir īpaši izvēlēti, lai radītu mierīgu un patīkamu vidi vadītājam. Pieejami trīs dažādi tapsējuma veidi: robustais, dinamiskais un progresīvais.


Iekšējie glabāšanas nodalījumi

Daudz vietas mantu glabāšanai

Pieejami ietilpīgi mantu glabāšanas nodalījumi kabīnes priekšpusē un zem gultas, kā arī parocīgi nodalījumi mazākām mantām. Pie gultas tagad pieejamas arī divas kabatas žurnāliem un citām mantām.


Taustiņi stūres ratā

Viss ir izdarāms ar īkšķa kustībām

Kruīza kontroles sistēmas, audiosistēmas, tālruņa un displeja vadības taustiņus iespējams nospiest, neatraujot rokas no stūres rata. Izvēloties variantu ar ādas apdari, tas kļūst vēl ērtāks.


Interjera apgaismojums

Pilnveidots interjera apgaismojums

Energoefektīvi un jaudīgi gaismas avoti nodrošina fantastisku apgaismojumu kabīnē. Gaismas intensitāti iespējams regulēt, izmantojot trīs iepriekš iestatītus darba režīmus vai reostata slēdzi. Braucot tumsā, ieslēdziet sarkanās gaismas, lai neietekmētu redzamību.


Elektroniskā klimata kontroles sistēma (ECC)

ECC – elektroniskā klimata kontroles sistēma

Ar elektronisko klimata kontroli kabīnē vienmēr būs patīkams klimats. Jums tikai jāiestata vēlamā temperatūra.


Saldu dusu
Miega kvalitātei nevajadzētu būt sliktākai tikai tāpēc, ka jūs guļat kabīnē. Apakšējā gulta ir 70 cm plata ar 16 cm atsperēm, kuras iespējams pielāgot trim dažādām cietības pakāpēm.

Troksni atstājiet ārpusē
Volvo kabīnes ir pazīstamas ar to, ka tās ir labi izolētas. Jaunais Volvo FM nav izņēmums. Jaunā dzinēja balstiekārta ļauj kabīnē samazināt vibrācijas. Tas viss mazina slodzi uz ausīm.

Stūres regulēšana
Stūri var pielāgot vertikāli 90 mm gājienā un sasvērt līdz 28 grādu leņķim, ļaujot atrast labāko braukšanas pozīciju. To var ērti regulēt ar pedāli un viegli aizbīdīt, iekāpjot kabīnē vai izkāpjot no tās.

Vienmēr pieejams dzeramais ūdens
Ja Jūs vēlēsieties iedzert ūdeni, Jums nebūs tālu jāiet. Kabīnes ārējā nodalījumā novietota 7 litrus liela tvertne ar krānu.
Elektroniskā stāvbremze
Elektriski vadāmās stāvbremzes ieslēgšanai un izslēgšanai paredzēts viegli aizsniedzams slēdzis uz paneļa. Stāvbremze automātiski ieslēdzas, izslēdzot galveno slēdzi, bet ar EBS sistēmas starpniecību tā automātiski izslēdzas, sākot braucienu.

Atslēga ar elektronisko tālvadības pulti
Tā ir kas vairāk par atslēgu. Tā ļauj aizslēgt vai atslēgt no attāluma, ieslēgt lukturus, lai varētu droši tuvoties kabīnei. Ja jūs jutīsieties apdraudēts, jums tikai jānospiež trauksmes taustiņš, lai ieslēgtu skaņas signālu.

Skats uz ceļu
Jaunajam intuitīvajam instrumentu panelim pieejamas daudzas jaunas un izsmalcinātas funkcijas. Tās visas ļauj vieglāk koncentrēties uz to, kas ir svarīgs. Uzziniet vairāk par mērierīču paneli.

Vieta alkobloķētājam
Alkohols nav savienojams ar piedalīšanos satiksmē. Tieši tāpēc ir uzstādīts alkobloķētājs. Šāda ierīce jūsu Volvo FM tiek uzstādīta jau rūpnīcā, un tā jūsu klientiem precīzi norāda, cik nopietna ir Jūsu attieksme pret satiksmes drošību.