Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

100 % darbspējas laiks – zelta vērts solījums

Dažus solījumus ir viegli izpildīt. Citi var izrādīties pārāk labi, lai būtu taisnība. Mēs nolēmām izpētīt, kurā kategorijā ir Volvo jaunais solījums. Mēs lūdzām uz šiem jautājumiem atbildēt pakalpojumu nozares direktoru Kristianu Gustavsonu un transporta risinājumu menedžeri Jarko Aini. „Volvo nedod solījumus, kurus tas nevar izpildīt,” saka Jarko Aine.

Jarko Aine saka, ka noslēpums ir „darbība ar savienojamību”. Tādēļ zviedru kravas automašīnu ražotājs ar pārliecību piedāvā klientiem jaunu Volvo Zelta līgumu, kas sola 100 procentu darbspējas laiku. „Mēs ļoti uzticamies savām tehnoloģijām, jo zinām, ka tās ir stingri pārbaudītas un tās arī atbalsta plašs darbnīcu tīkls visā Eiropā,” stāsta Jarko Aine.

Ja dīkstāve ieilgs, Volvo par to samaksās

„Tieši tā,” saka Kristians Gustavsons, „tas ar melnu uz balta rakstīts līgumā. Darbspējas laika solījumā ir teikts: ja ir dīkstāve, mēs apņemamies bez kavēšanās nodrošināt, ka Jūs varat turpināt ceļu. Faktiski, ja mūsu klients līgumā noteiktajā termiņā nevar turpināt darbu, Volvo par to maksās kompensāciju. Ņemot vērā mūsu uzticēšanos saviem produktiem, mēs gan nedomājam, ka būs jāmaksā pārāk bieži.”

Telemātikas risinājumi solījumu izpildei

Volvo FM ir aprīkots ar modernu saziņas ierīci – telemātikas risinājumiem, kas vienmēr uzmana kravas automašīnas vissvarīgākās detaļas. „Tas mums dod iespēju veikt tehnisko apkopi, kas ir balstīta uz faktiskajām vajadzībām, nevis veikta saskaņā ar grafiku, kas kravas automašīnai liek nevajadzīgi pārtraukt darbu. Tādējādi kravas automašīnas tehnisko apkopi var veikt, kad tā nav vajadzīga,” saka Kristians Gustavsons. „Ja bremžu uzlikas vai citas svarīgākās detaļas ir labākā stāvoklī, nekā bija paredzēts, remontdarbnīca var pielāgot tehniskās apkopes plānu. Tas pozitīvi ietekmē rentabilitāti.”

Nospiediet pogu, un Volvo atbild Jūsu dzimtajā valodā

Kad mēs norādām, ka pat vislabāk konstruētais un apkoptais kravas automobilis var pēkšņi un nevēlami apstāties, Kristians Gustavsons tam piekrīt. „Tāda iespējamība ir ļoti maza, bet, protams, mēs esam tai sagatavojušies. Pat ja kravas automašīnai radīsies neparedzams bojājums, pārvadātājam tādēļ nebūs nervu sabrukums,” viņš piebilst. „Ja ir neparedzēta apstāšanās, autovadītājs vienkārši nospiež VAS pogu. Tā automātiski nodrošina tiešus sakarus ar Volvo Palīdzības dienestu (Volvo Action Service On Call), kas strādā 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā un aptver vairāk nekā 1100 licencētas remontdarbnīcas visā Eiropā. Autovadītājs tiek savienots ar operatoru, kurš runā viņa dzimtajā valodā.”


100 % darbspējas laiks – zelta vērts solījums


Digitalizēts tehniskais darbinieks tieši automašīnā

Mūs interesē VAS poga, tāpēc jautājam Kristianam Gustavsonam, kas īsti notiek, kad tā ir nospiesta. „Telemātikas risinājumi nosūta diagnostikas defektu kodus un kravas automašīnas GPS koordinātes uz Volvo Palīdzības dienestu. Dienests sazinās ar tuvāko Volvo remontdarbnīcu, lai ar apkopes transportlīdzekli ātri tiktu nosūtīti vajadzīgie instrumenti, detaļas un pienācīgi apmācīts tehniskais darbinieks. Tādējādi remonts tiek veikts ātri un kravas automašīna var turpināt ceļu.

Protams, VAS pogu var izmantot arī citos gadījumos, piemēram, ja kravas automašīnā ir notikusi ielaušanās. Mēs tikai vēlamies, lai autovadītāji un pārvadātāji zinātu, ka mēs varam palīdzēt,” noslēgumā saka Kristians Gustavsons.

Aprēķiniet, cik naudas varat ietaupīt ar 100 % darbspējas laiku

10
Darbspējas laiks