Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)

Ceļš Jums priekšā ir taisns. Pat tad, ja tas tāds nav...

Novatoriskā Volvo dinamiskās stūrēšanas sistēma ievērojami samazina stūrēšanai nepieciešamo spēka apjomu; tādējādi darbu veikt ir vieglāk un drošāk, un muskuļu slodze ir daudz mazāka. Tā ir ideāli piemērota izmantošanai būvdarbu kravas automašīnās, kad neatņemama darba sastāvdaļa ir grūti izbraucams apvidus, smagas kravas un sarežģīta manevrēšana nelielā ātrumā. Volvo dinamiskā stūrēšana tagad ir pieejama arī dubultajiem priekšējiem tiltiem (8×2, 8×4 un 10×4).

Pamēģiniet pats!

Atrodiet tuvāko Volvo dīleri un rezervējiet izmēģinājuma braucienu ar jauno Volvo FMX.

Apmeklējiet izplatītāja atrašanās vietas noteicēju


Izlīdzina gaitu lielā ātrumā

Lielākā ātrumā tā samazina traucējumus un izlīdzina braukšanu pa bedrēm.

Skatieties, kā pat kāmis spēj izstūrēt Volvo FMX no karjera.

Vieglāka stūrēšana, braucot lēni

Nelielā ātrumā jūs iegūstat vairāk stūrēšanas jaudas – līdz pat 85 % papildu jaudas stūrēšanai. Un stūre automātiski atgriezīsies sākuma stāvoklī.

Ērtāka braukšana atpakaļgaitā

Braukšana atpakaļgaitā kļūst daudz vieglāka, jo stūre pati atgriežas sākuma stāvoklī, tur arī paliek un ļauj jums braukt taisni atpakaļ.

Mazāka sānvēju ietekme

Volvo dinamiskā stūrēšana mazina sānvēja rādīto ietekmi, padarot braukšanu daudz patīkamāku.

Stabilitāte ieslīpos ceļos

Volvo dinamiskā stūrēšana uzlabo virziena stabilitāti, braucot pa ieslīpiem ceļiem.

Ideāla grants bedrei

Jaunā stūrēšanas sistēma ir īpaši piemērota kravas automašīnām ar vairākiem aizmugurējiem tiltiem.

Darbības principsStūres mehānismam esam pievienojuši elektromotoru. Elektroniskais vadības bloks kontrolē motoru 2000 reižu sekundē, radot griezes momenta pārklājumu. Griezes moments ir pieaugošs un piešķir stūrēšanai vairāk jaudas, kad tas vajadzīgs, tā radot paredzamas un vienmērīgas stūrēšanas sajūtu neatkarīgi no kravas un riepu stāvokļa. Tas sniedz jaunas braukšanas izjūtas – pārliecinošas un paredzamas.

Tā mēs esam uzlabojuši automašīnas vadāmību un braukšanas komfortu.

Volvo dinamiskā stūrēšana, ir, iespējams, labākais izgudrojums kopš stūres pastiprinātāja. Taču mēs esam veikuši arī citus uzlabojumus balstiekārtai, padarot Volvo FMX vadāmu tik ērti kā vieglo automašīnu.

Ērta kabīnes balstiekārta

Tas ir ērti.

Kabīnes balstiekārta ir stabilāka, un dzinēja atbalsti ir pielāgoti, lai samazinātu troksni un vibrācijas. Braukšanas komforts jau iepriekš bija lielisks – tagad tas ir vēl labāks.

Pasargā šasiju no savērpšanās

Vienmērīgi.

Jauni un pārvietoti aizmugurējās balstiekārtas stabilizatori samazina apgāšanās risku un neļauj šasijas kustībām ietekmēt kabīni. Tas ne tikai padara braukšanu ērtāku, bet arī pasargā šasiju no savērpšanās.

Stabila kravas automašīna

Automašīna seko katrai jūsu kustībai.

Uzlabotā priekšējās atsperu un pneimatiskās balstiekārtas ģeometrija, kā arī jauns stūres mehānisma novietojums padara kravas automašīnu ļoti stabilu.