Naudodami „Dynafleet“ programėlę, užsitikrinkite pelningumą

„Dynafleet Fuel & Environment“ paketu besinaudojantys vežėjai jau valdo visą transporto parką, degalų sąnaudas ir vairuotojų našumą. Tai reiškia, kad galima stebėti vairavimo tendencijas, sumažinant CO2 emisiją ir degalų sąnaudas iki 5 proc. Dabar, naudodami naują programėlę, parkų valdytojai iš bet kurios vietos gali visą parą pasiekti šią informaciją – ir rūpintis pelningumu.

Sutaupykite iki 7 %

„Naujoji „Dynafleet“ programėlė leidžia bet kur ir bet kada stebėti, ar našiai naudojami degalai. Greitai mano vairuotojai naudos programėlę ir skatins vienas kitą – tai bus puiki pagalba visiems siekiant to paties tikslo.“
Richardas Pinelis, apskaitos ir draudimo technikas, „Société Armoricaine de Canalisations“ – Prancūzija


Patikrinkite balą

PATIKRINKITE BALĄ
Naudodami „Dynafleet“ programėlę iOS ar Android mobiliuose įrenginiuose, vežėjai galės patikrinti viso parko arba pavienių sunkvežimių degalų sąnaudas, vairavimo būdą ir poveikį aplinkai. Naujasis degalų naudojimo efektyvumo balas leidžia paprastai nustatyti degalų naudojimo efektyvumo pagerėjimą ar pablogėjimą. Atnaujinta programėlės versija reitinguoja vairuotojus remdamasi jų balais. Vairuotojai gali pamatyti savo degalų naudojimo efektyvumo balą ir palyginti savo ir kolegų rezultatus.

GERESNIS VAIZDAS SU „DYNAFLEET“
Realiu laiku gaudamas duomenis apie sunkvežimių buvimo vietą, krovinius, degalus, vairavimo laiką, emisiją ir degalų sąnaudas, vežėjas gali įveikti netikėtas kliūtis, pagerinti našumą ir įvairiausiais būdais taupyti degalus. „Dynafleet“ ataskaitose po kiekvienos darbo dienos pateikiami visi sunkvežimio ir vairavimo duomenys.


Geriausias maršrutas su „Dynafleet“

GERIAUSIO VAIRAVIMO BŪDO PASIRINKIMAS
Net ir patyrusiems vairuotojams, norintiems sutaupyti degalų, gali tekti pakeisti savo elgesį, o „Dynafleet“ nustato sritis, kuriose galima daugiau sutaupyti. Štai kodėl tokie svarbūs vairuotojų mokymai, tačiau, norint sutaupyti ir pagerinti pelningumą, geriausius vairavimo metodus reikia taikyti kasdien. Visa tai pasiekti žymiai lengviau, kai savo delne galima matyti degalų naudojimo efektyvumo valą – tiek vežėjui, tiek vairuotojui.

PAŽANGIAUSIA VAIRUOTOJŲ MOKYMO PROGRAMA
„Volvo“ vairuotojų tobulinimosi programa yra naudingiausia, kai ji taikoma kaip ilgalaikė strategija, remiantis įvairių „Dynafleet“ ataskaitų duomenimis ir nuolat siekiant geresnių rezultatų. Ši programa apima ekonomiškiausius vairavimo metodus, pagal ją taikoma analizė, vertinimas ir keliami nauji uždaviniai vairuotojams. Svarbiausia – sisteminis požiūris, padedantis geriausiai taupyti degalus visame transporto parke ir pasiekti subalansuotą ekonomiją.

Degalų ekonomija ir pelningumas

VIS MAŽIAU DEGALŲ, VIS DIDESNIS PELNINGUMAS
Patirtis rodo, kad mažinant degalų sąnaudas taip pat mažiau dėvisi sunkvežimis, o vairuotojas mažiau nuvargsta. Todėl mažiau išleidžiama techninei priežiūrai ir remontui, taip pat pagerėja vairuotojo darbo aplinka. Vairuotojai patiria mažiau streso ir pradeda našiau dirbti. Vežėjai mažiau rizikuoja, pelno geresnę reputaciją ir uždirba daugiau pelno.

Be to, daugiau krovinių gabenimo užduočių yra našiau valdomos. Tinkamai panaudojamas kiekvienas brangių degalų lašas.

„DYNAFLEET“ PROGRAMĖLĖ
Programėlę „Dynafleet“ klientai dabar gali atsisiųsti iš „App Store“ ir „Google Play". Norėdami pradėti, įrašykite savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

„Dynafleet“ programėlė

VAIRUOTOJŲ TOBULINIMOSI KURSAI
Konkretiems jūsų veiklos ir vairuotojų poreikiams pritaikyta „Volvo“ vairuotojų tobulinimosi programa – tai daugybė įvairių kursų. Juose kalbama apie degalų taupymą ir poveikį aplinkai, taip pat apie sveikatą, saugą, įstatymus ir riziką. Baigus šiuos pažangius mokymo kursus, galima įgyti ES privalomą profesionalaus vairuotojo pažymėjimą „Driver Certificate of Professional Competence“. Daugiau informacijos teiraukitės vietinio „Volvo Trucks“ prekybos atstovo.

„DYNAFLEET“ – PRIEMONIŲ RINKINYS
2004 m. pradėta naudoti „Volvo“ telematikos sąsaja vėliau virto priemonių rinkiniu. Juo naudodamasis vežėjas žino sunkvežimių buvimo vietą ir svarbiausius duomenis realiu laiku. Dėl to ir dėl sukurtos ryšių sistemos „Dynafleet“ yra tobula darbinė sąsaja. Parko vadybininkas gali naudotis šia internetine paslauga per bet kurį kompiuterį, planšetę arba išmanųjį telefoną.

pranešimas