Daugiau jokių nesusipratimų

Daugiau jokių nesusipratimų

Užsisakykite „Messaging“ paslaugą ir ryšį palaikykite saugiu, greitu ir ekonomiškai efektyviu būdu. Jei tiek biuras, tiek ir vairuotojas visada turės naujausią informaciją, brangiai kainuojančių nesusipratimų bus galima lengvai išvengti. Ryšiui netaikomi jokie apribojimai: kas mėnesį jūs mokate fiksuotą mokestį, kuris nepriklauso nuo sunkvežimio buvimo vietos.

Niekada neprarandate ryšio su sunkvežimiu

Niekada neprarandate ryšio su sunkvežimiu

Naudodamiesi „Messaging“ paslauga galite jaustis saugus, nes bet kuriuo metu ir nepriklausomai nuo to, kas tuo metu sėdi už vairo, su sunkvežimiu galėsite užmegzti ryšį. Biuras ir vairuotojai bendrauja tekstinėmis žinutėmis. Jas nesunku parašyti ir jos iškart pateikiamos sunkvežimio ekrane. Vairuotojas tekstines žinutes beviele klaviatūra gali rašyti sunkvežimiui stovint. Užsakymus galima tvarkyti važiuojant.

Integruota į kitas jūsų sistemas

Integruota į kitas jūsų sistemas

„Messaging“ paslauga taip pat suteikia galimybę į „Dynafleet“ sklandžiai integruoti jūsų užsakymų apdorojimo ir sąskaitų faktūrų teikimo sistemas, todėl visa svarbiausia informacija gali būti tvarkoma tame pačiame ekrane ir ją lengviau apžvelgti bei valdyti. Toks patogus informacijos tvarkymo būdas naudingas ir vairuotojui, nes jo darbo užsakymai aiškiai pateikiami sunkvežimio ekrane.


Sužinokite daugiau apie ekrano galimybes

Sužinokite daugiau apie ekrano galimybes

Sunkvežimyje įtaisytą ekraną galite naudoti ir kitiems tikslams, ne vien tik tekstinėms žinutėms skaityti. Dėl automatinių pranešimų apie likusį darbo laiką, lėtą eismą arba geriausią maršrutą (kartu su papildomai pasirenkama „Navigation“ paslauga) vairuotojui lengviau dirbti ir jis patiria mažiau įtampos. „Volvo“ prekybos atstovas jums galės daugiau papasakoti apie jūsų sunkvežimiams tinkamus ekranų variantus ir funkcijas.

„Messaging“ paslauga:
  • paprasta palaikyti ryšį. Aiškūs tekstiniai pranešimai sunkvežimyje ir biure
  • Greitai parengiami pranešimai. Jie vairuotojui padeda tinkamus sprendimus priimti reikiamu metu
  • Ekonomiškai naudingas sprendimas. Kas mėnesį mokamas fiksuotas mokestis nepriklauso nuo sunkvežimio buvimo vietos

„Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka); „Driver times“ (vairuotojo darbo laikas); „Positioning“ (padėties nustatymas); „Messaging“ (pranešimų perdavimas);
Fuel & Environment (degalai ir aplinka) Driver times (vairuotojo darbo laikas) Positioning (padėties nustatymas) Messaging (pranešimų perdavimas)