Siaura gatvė? Nepanikuokite
Siaura gatvė? Nepanikuokite.

Siauri pravažiavimai, prieš šimtmečius atsiradusios gatvės ir visada nepaliaujamai bėgantis laikas. Ar esate pasirengę įveikti manevringumo miesto centre bandymą?

 

Naujasis „Volvo FE“ pasižymi puikiu vairuojamumu, o iš jo kabinos puikiai matoma visa aplinka – puikus pasirinkimas miestui.
Volvo FE

Sunkvežimiams sunkiau manevruoti miestų centruose ir apgyvendintuose rajonuose. Pristatymus reikia vykdyti punktualiai, todėl vairavimo reikalavimai ir leidžiami sustojimų laikai griežtesni. Jūs ir jūsų klientai bus patenkinti girdėdami, kad naujasis „Volvo FE“ pasižymi manevringumo charakteristikomis ir funkcijomis, kurios leis jums nepanikuojant įvažiuoti ir išvažiuoti iš reikiamų zonų.

Sukurta jūsų patogumui

Naujasis „Volvo FE“, charakterizuojamas išskirtiniu apsisukimo spinduliu, pavarų dėže „I-Shift“ bei puikia važiavimo ergonomika, kelia mažiau reikalavimų vairuotojui, palyginti su daugeliu kitų sunkvežimių.

Galimybes atverianti technologija

Kalbant apie vairavimo meistriškumą, galinė kamera yra viena mūsų populiariausių parinkčių. O mūsų veidrodžiai, kurie sumažina aklųjų taškų tikimybę, leidžia pagerinti pėsčiųjų, dviratininkų ir kitų eismo dalyvių saugumą. Mes aiškiai suvokiame manevringumo svarbą – kodėl neleidus naujajam „Volvo FE“ nugabenti jus į anksčiau neprivažiuojamas vietas (tiesiogine ir komercine prasme)?

8
Manevringumas