Tegul ratai sukasi

Verslo partneris „Volvo Trucks“, išplėstinė Auksinė „Volvo“ sutartis ir iniciatyvus techninės priežiūros metodas nustato naujus sunkvežimių eksploatacinės parengties standartus.

Nauja sunkvežimio jungiamumo galimybė ir gerai išplėtotas prekybos atstovų tinklas užtikrina puikią eksploatacinę parengtį.
Eksploatacinė
Patobulinta Auksinė paslaugų sutartis

Naująjį „Volvo FE“ dabar galima įsigyti pasirašius patobulintą Auksinę „Volvo“ paslaugų sutartį. Pasirašius šią sutartį, jūsų sunkvežimio esminės sistemos yra nuotoliniu būdu prijungiamos prie „Volvo“ serviso, iš kur jas galima stebėti, užtikrinant, kad techninė priežiūra bus atlikta tada, kai reikia. Be to, šis iniciatyvus metodas užtikrina, kad nedidelės problemos bus pastebėtos prieš joms tampant rimtomis, taip pat techninę priežiūrą ir remontą galima atlikti, kai sunkvežimis nenaudojamas. Ši jungiamumo naujovė pagerina sunkvežimio panaudojimo darbui galimybes ir leidžia efektyviau vykdyti transporto ir prekių gabenimo operacijas.

Sunkvežimis turi važinėti keliais ir atlikti savo darbą – padedant jūsų „Volvo Trucks“ prekybos atstovui tai lengviau nei kada nors anksčiau.

Paprastesnė išlaidų apžvalga

Drauge su „Volvo Trucks“ prekybos atstovu, aptarę individualius gabenimų poreikius, galite susikurti unikalų sunkvežimio serviso planą už fiksuotą mėnesinį mokestį. Tokiu būdu galima lengviau stebėti kaštus, be to, supaprastėja administracinės užduotys.

Eksploatacinės parengties gerinimas

Laikantis visų mūsų serviso sutarčių, vairuotojai, savininkai ir parkų vadovai mėgaujasi prieiga prie plataus, puikiai išvystyto prekybos atstovų tinklo. Be to, galite būti tikri, kad atliekant bet kokius techninės priežiūros darbus naudojamos tik originalios „Volvo“ dalys. Taip pat sunkvežimis visuomet bus patikėtas įgudusiems, patyrusiems „Volvo“ technikams.

Galingas paketas

Aukštos kokybės sunkvežimis ir galimybė eksploatuoti be rūpesčių – tai efektyvus paketas bei komercinę sėkmę lemiantis veiksnys. Kodėl gi neleidus pasirūpinti tuo mums, kad tai užtikrintų komercinę sėkmę jums?

6
Eksploatacinė parengtis