Iš išorės – gražuolis. Po kapotu – žvėris.

„Volvo FH16“ turi visa, ko galite tikėtis iš „Volvo FH“. Ir dar daugiau. Jei dėl techninių savybių ir stiliaus nenorite eiti į kompromisus, šis sunkvežimis yra tai, ko ieškote.

Volvo FH engine Euro6

16 litrų galios.

D16K, pats galingiausias kada nors „Volvo“ sukurtas variklis, išvysto milžinišką 750 AG galią ir 3 550 Nm sukimo momentą. Galite pasirinkti vieną iš trijų galios ir vieną iš keturių sukimo momento lygių – visi variantai atitinka standarto „Euro 6“ reikalavimus dėl emisijos. Kartu su „I-Shift“ pavarų dėže (standartinei įrangai priklauso sutvirtinta dėžė) ir kuria nors iš ekonomiškų bei patikimų galinių ašių, jis yra nepralenkiamas atliekant sudėtingiausius krovinių gabenimo darbus.

Peržiūrėti visus jėgos agregatų variantus

„Volvo FH16“ išorės dizainas

Iš išorės

1. Akcentą suteikiantys gaubtai
„Volvo FH16“ kabinai unikalumo suteikia išorinis tonuoto stiklo skydas. Jis skirtas ne tam, kad pro jį žiūrėtumėte. Jis skirtas tam, kad į jį žiūrėtų kiti.

2. Naujoji juoda spalva
Naujasis FH16 yra juodos spalvos. Labai tamsiai juodos. Tačiau po šiuo paviršiumi galima įžvelgti įdomų atspalvį. Mes jį vadiname Paslaptinguoju fiordu. Jį reikia pačiam pamatyti.

3. Dėmesys detalėms
Labai daug kas priklauso nuo subtilių detalių. Ypač jei jos yra padengtos tviskančiu chromu. Būtent dėl to dėmesį patraukia priekinis laiptelis, radiatoriaus grotelės, durelių rankenos ir „Volvo“ emblema.

4. Čempiono grotelės
Tamsaus sidabro spalvos aksominio blizgesio grotelės įspūdingai atrodo bet kuriame kelyje. Tokio pat prašmatnaus stiliaus yra ir veidrodžių ir skydelio nuo saulės apdaila.

Viduje

 

„Volvo FH16“ vairuotojo sėdynė „Volvo FH16“ vairaratis „Volvo FH16“ vidaus apdaila
Unikalaus dizaino sėdynės.
Sėdėdamas už „Volvo FH16“ vairo jausitės didingai. Štai koks yra jūsų sostas: unikali išskirtinio dizaino sėdynė su aukštos kokybės odos arba odos ir audinio derinio apmušalais, kuri suteikia tikros prabangos pojūtį. Jūsų nugarai ir jūsų akims. Be abejo, sėdynes galima užsisakyti su vėdinimo funkcija.
„Varnas“.
Vairaratis „Varnas“ („Raven“ ) sustiprina sklandaus vairavimo pojūtį ir yra siūlomas vien tik „Volvo FH16“ sunkvežimiui. Jis yra aptrauktas tamsios spalvos oda su kontrastuojančiomis geltonomis siūlėmis ir subtiliai dera prie interjero apdailos ir sėdynių.
Pirma klasė.
Interjere panaudoti unikalūs durelių aptaisai, sienų aptaisai, chromuoti apdailos elementai, užuolaidėlės, gultų apmušalai ir papildomi šviestuvai durelėse. Visa tai kabinos interjerui suteikia prabangos pojūtį.