Nieko nesupratote? Spauskite šį mygtuką.

Dabar visoje Europoje galite iškart gauti pagalbą daugeliu kalbų. Pažangi nauja technologija didina vairuotojo saugumą ir mažina sunkvežimio prastovas. Naujuosiuose „Volvo FH“ sunkvežimiuose ji diegiama kaip standartinė įranga. Jei kiltų rimta problema, tiesiog paspauskite mygtuką – pagalba yra netoliese.

Kiekvienas sunkvežimis gali sugesti kelyje, gali prakiurti padanga arba sudužti priekinis stiklas. Tačiau jei tai atsitiks „Volvo“ sunkvežimiui, nebūsite palikti likimo valiai. O nuo šiol pagalba atvyks dar greičiau.

„Neverta neigti – gedimų kelyje visiškai išvengti neįmanoma. Tačiau ką mes galime padaryti – tai greitai padėti sunkvežimiui sugedus. Ši pagalba – tai „Volvo Action Service On Call“. Paspauskite VAS mygtuką, ir netrukus jumis pasirūpinsime,“ – sako „Volvo Trucks“ paslaugų padalinio vadovas Christianas Gustavssonas.

„Skambučių centre iškart sužinoma tiksli sunkvežimio buvimo vieta.”

Pagalbos darbuotojai kalba jūsų gimtąja kalba

Vairuotojui paspaudus mygtuką, automatiškai skambinama į „Volvo Action Service“ tarnybos skambučių centrą, kuriame atsiliepia operatorius, kalbantis daugeliu Europos kalbų. Operatorius jau žino, iš kokio sunkvežimio skambinama ir kur jis yra.

Vairuotojui tereikia paaiškinti, kas atsitiko. Iš šio paaiškinimo ir gautų sunkvežimio gedimo kodų serviso centras galės daug greičiau nustatyti problemos priežastis. Prastovos brangiai kainuoja, ir vežėjo pelningumas priklauso nuo sunkvežimių eksploatacinės parengties.

„Kadangi VAS skambučių centras iškart sužino tikslią informaciją, dažnai sunkvežimis gali būti grąžintas į kelią kur kas greičiau. Vairuotojas, kuris gali išsikviesti pagalbą vienu mygtuko paspaudimu, taip pat jaučiasi tvirčiau,“ – sako Christianas Gustavssonas.


„Volvo Action Service On Call“ suteiks skubią pagalbą, kai jos labiausiai reikės.
„Volvo Action Service On Call“

Aštuoniomis minutėmis greičiau

„Didelis privalumas yra tai, kad skambučių centre iškart sužinoma tiksli sunkvežimio buvimo vieta. Vairuotojas, norėdamas paaiškinti, kur yra sunkvežimis, turi aiškinti vidutiniškai aštuonias minutes. O sunkvežimiui sugedus kiekviena minutė yra brangi. Paspaudus VAS mygtuką, vietos nustatymas per integruotą GPS tetrunka sekundę,“ – sako Christianas Gustavssonas.

Šis mygtukas didina saugumą ir kitokiais būdais. „Volvo Action Service“ gali suteikti pagalbą vairuotojui, kuris suserga arba turi skubiai grįžti namo, pavyzdžiui, dėl neatidėliotinų aplinkybių šeimoje. Kol sunkvežimis remontuojamas, „Volvo“ tarnyba gali net padėti išsinuomoti kitą sunkvežimį arba priekabą.

„Volvo Action Service“ tarnyba veikia visą parą, visus metus. Pagalbos tarnybos tinkle – daugiau kaip 1 100 serviso centrų visoje Europoje. Todėl bet kur ir bet kuriuo paros metu pagalbos neteks ilgai laukti. Į „Volvo Action Service“ gali kreiptis kiekvienas naujo „Volvo FH“ vairuotojas.
8
Pagalba