„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema.
Vairavimas be įtampos.

Puikus stabilumas važiuojant dideliu greičiu. Visapusiška kontrolė važiuojant mažu greičiu. Ir daug mažesnis įtempimas jūsų raumenims.

Perversmą padariusi „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema visiškai pakeis jūsų vairavimo būdą. Nereikia dėti jokių pastangų – „Volvo FM“ reaguoja tiesiog į jūsų ketinimus.

Nuo šiol „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema gali būti montuojama bet kokią ašių konfigūraciją turinčiuose sunkvežimiuose, įskaitant turinčius dvi priekines ašis.

Čia pateikti visi pagrindiniai duomenys.

Išbandykite patys
Suraskite artimiausią „Volvo“ prekybos atstovą ir užsiregistruokite naujojo „Volvo FM“ bandomajam važiavimui.

Apsilankykite prekybos atstovų paieškoje


Stabilumas važiuojant dideliu greičiu

Esant dideliam greičiui:
tegul niekas nenukreipia jūsų nuo kurso.

Važiuoti tiesiai nėra taip paprasta, kaip kai kas mano. Iš tiesų dažnai turite atlaikyti smūgius dėl kelio provėžų, duobių ir žymėjimų. Arba koreguoti savo kursą po stabdymo ant nelygaus kelios. Kartais netgi šoniniai vėjai gali trukdyti jums važiuoti.

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema visiškai tai pakeitė. Nelaikykite taip stipriai vairo, sutelkite dėmesį į eismą ir būkite tikri, kad sunkvežimis nepakeis krypties, kol jūs patys to nepanorėsite.

Valdymas esant nedideliam greičiui

Esant mažam greičiui:
vairuokite vienu pirštu ir saugokite savo nugarą.

Čia „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema tikrai pakeis jūsų dieną. Ir jūsų ateitį. Nes jums jau nereikia įtempti savo raumenų manevruojant sunkvežimiu mažu greičiu. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema suteikia visą reikalingą vairavimo jėgą. Jūs tikrai galite vairuoti sunkvežimį vos vienu pirštu. Jūs ne tik visiškai valdote transporto priemonę, bet praktiškai nebelieka spaudimo kaklui ir pečiams.

Vairavimas pirštų galiukais – interviu su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistemos specialistais

Atbulinės eigos valdymas

Važiuojant atbuline eiga:
puikus valdymas be įsitempimo.

Važiavimas atbuline eiga visiškai pakrautu sunkvežimiu yra vienas sudėtingiausių ir daug pastangų reikalaujančių darbų. Ypač, kai visą savo dėmesį turite sutelkti į aplinką. Kitaip yra su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema. Dabar galite važiuoti atbuline eiga visiškai tiksliai ir beveik be pastangų. Kai tik atleidžiate, vairaratis natūraliai grįžta į neutralią padėtį ir dar sumažina įtempimą.

Be to, jeigu reikia važiuoti atbuline eiga ilgus atstumus, yra dar kažkas naujo. Kurso stabilumas yra toks puikus, kad galite važiuoti atbuline eiga sunkvežimiu ir priekaba daugiau nei šimtą metrų nenukrypdami nuo kurso.