Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)

Labākā lietotne autovadītājiem

Jūsu Volvo FMX vienmēr būs Jums pa rokai. Pārvaldiet klimatu kabīnē un pārliecinieties, ka automašīna būs gatava darbam, kad jūs ieradīsieties. Viss, kas jums vajadzīgs, ir  lietotne My Truck.My Truck iPhone ekrānuzņēmums: kabīnes klimats, stāvot uz vietas My Truck iPhone ekrānuzņēmums: signalizācija un bloķētājs

Vienmēr atgriezieties patīkamā klimatā

Ar My Truck Jūs nekavējoties varat aktivizēt klimata kontroles sistēmu no jebkuras vietas. Jūs varat arī iestatīt, lai tā aktivizējas pēc noteikta laika vai atbilstīgi iknedēļas grafikam.


Rūpējieties par drošību

Pārliecinieties, ka durvis ir aizslēgtas un signalizācija ir pareizi aktivizēta. Ja signalizācija ieslēgsies, Jūs nekavējoties tiksit brīdināts.

My Truck iPhone ekrānuzņēmums: panelis My Truck iPhone ekrānuzņēmums: kravas automašīnas

Apskatiet paneli vēl pirms iekāpšanas kabīnē

Ar My Truck Jūs varat pārbaudīt degvielas daudzumu, AdBlue tvertnes uzpildes līmeni, dzinēja eļļas daudzumu, dzesēšanas un logu mazgāšanas šķidruma daudzumu, kā arī akumulatora uzlādes līmeni un gaismu stāvokli.

Lietotne, kas visu vieno...

Savienojiet visu autoparku ar vienu lietotni. Jums tikai jāpieskaras pogai un jārīkojas atbilstīgi norādījumiem. Piešķiriet katrai kravas automašīnai unikālu nosaukumu vai attēlu, lai to sarakstā būtu vieglāk atrast.

My Truck iPhone ekrānuzņēmums: sākums

... vai viena kravas automašīna ar vairākām lietotnēm

Tā ir bez maksas, un vienai kravas automašīnai vai pieslēgt neierobežotu daudzumu ierīču.  

 
Darba sākšana  

My Truck iPad ekrānuzņēmums. Jaunas kravas automašīnas pievienošana

Vispirms Jums vajadzīgs jaunais Volvo FMX ar iespējotu My Trucks programmatūru. Tad dodieties uz App Store vietni un lejupielādējiet bezmaksas lietotni.