Nové Volvo FE

Vaše flexibilní pracovní partner – poskytuje vynikající jízdní vlastnosti a prvotřídní produktivitu.

Tahač 4×2; podvozek k dostavbě 4×2, 6×2 nebo 6×4

D8K (250, 280 nebo 320 k)

Blíží se něco nezaměnitelného.

Společnost Volvo Trucks je přesvědčena, že každému členovi rodiny Volvo je třeba vtisknout vlastní osobitý charakter. Exteriér kabiny vozidla Volvo FE v tomto ohledu vyčnívá z davu. Je to vozidlo, ze kterého vyzařuje sebedůvěra, a z jeho vyvážené a elegantní přídě lze poznat, že jde o nejkvalitnější vozidlo ve své třídě.  


Nový Volvo FE Iron Mark

Buďte pyšní na to, že řídíte Volvo.

Nejnovější design staví na jedinečné osobnosti vozidla Volvo FE, a vzniká tak zcela moderní vzhled, který zároveň optimalizuje funkčnost. Jedním z nejlépe rozpoznatelných prvků jsou charakteristická světla LED ve tvaru písmene V. Přední mřížka se svým voštinovým vzorem zlepšuje proudění vzduchu, což usnadňuje chlazení motoru a proces dočišťování výfukových plynů. Prestižní Iron Mark Volvo je umístěn vysoko na přední části vozidla, blíž k vám. Volvo FE – to je značka mimořádné kvality.


Zesílená kabina

Robustní a bezpečný exteriér.

Jak asi očekáváte, Volvo FE prošlo nejpřísnějšími testy. Díky nim je to nejbezpečnější vozidlo svého druhu. Naše nákladní vozidla podrobujeme jedinečnému švédskému nárazovému testu, a zaručujeme tak nejvyšší standard ochrany na cestě. Je to nejpřísnější test bezpečnosti na světě na odolávání síle, která působí při různých druzích nehod.


Aerodynamicky tvarované

Aerodynamicky tvarované.

Exteriér modelu Volvo FE má aerodynamický design a je jemně zaoblen, aby se snížil odpor vzduchu. Kromě šetření paliva to zvyšuje ovladatelnost vozidla.

Přečtěte si více informací o designu vozidel Volvo FE.


Ochrana vozidel Volvo FE proti podjetí

Systém proti podjetí zachrání množství životů.

Společnost Volvo je prvním výrobcem systému ochrany proti podjetí zepředu. Tento systém představila mnohem dříve, než se stal povinným. Systémy ochrany proti podjetí zepředu (FUP) a zezadu (RUP) byly vyvinuty za účelem maximalizace bezpečnosti ostatních účastníků silničního provozu. V případě kolize zabraňují zaklínění malých aut pod nákladní vozidlo.

Galerie fotografií exteriéru vozidla