Nerozumíte? Stiskněte toto tlačítko.

Po celé Evropě se vám nyní dostane pomoci od někoho, kdo mluví vaším jazykem. Nová, inteligentní technologie, která je standardně na novém modelu Volvo FH, je přínosná pro všechny strany: řidiči dodává pocit bezpečí a přepravci omezuje dobu odstávky. Pokud se cokoli pokazí, stačí stisknout tlačítko. A pomoc je na cestě.

Porucha, defekt nebo rozbité čelní sklo – do nepříjemné situace se může dostat každý. Pokud však řídíte Volvo, nejste v tom nikdy sami. A asistenční služba je nyní rychlejší než kdy dříve.

„Nemá smysl to zapírat – poruchám nikdy nemůžeme zcela zabránit. Můžeme vám však usnadnit život v případě, že se tak skutečně stane. V tom právě spočívá služba Volvo Action Service na zavolání. Stačí stisknout tlačítko systému VAS a pomoc je na cestě,“ říká Christian Gustavsson, vedoucí oddělení služeb společnosti Volvo Trucks.

„Kontaktní centrum služby ihned obdrží vaši přesnou polohu.“

Asistence ve vašem jazyku

Když řidič zmáčkne tlačítko, automaticky se naváže hovor s centrem služeb Volvo Action Service. Navíc je samozřejmostí, že se spojíte s operátorem, který mluví vaším jazykem. Operátor ihned obdrží také informace o tom, které vozidlo volá a kde se právě nachází.

Řidič se tak může soustředit na vysvětlení toho, co se stalo. Jeho popis, společně s poruchovými kódy, které se automaticky z vozidla odešlou, umožní pracovníkům servisu neprodleně zhodnotit situaci. Odstávky jsou drahé – provozuschopnost je citlivou otázkou pro ziskovost přepravy.

„Jelikož operátor služby VAS ihned obdrží přesné informace, je možné vozidlo zprovoznit v co nejkratším možném čase. Na spoustu řidičů navíc působí velmi uklidňujícím dojmem fakt, že je od pomoci dělí jen jediné stisknutí tlačítka,“ uvádí Christian Gustavsson.


Služba Volvo Action Service na zavolání – rychlá pomoc v každé situaci.
Volvo Action Service na zavolání

O osm minut méně vysvětlování

„Za velkou výhodu považuji, že operátor má okamžitě k dispozici přesnou polohu vozidla. Podle našich zkušeností totiž trvá průměrně osm minut, než se řidiči podaří popsat, kde se právě nachází. V krizových situacích jde však o každou minutu. Díky integrovanému přijímači signálu GPS a tlačítku VAS vše hravě zvládnete během několika sekund,“ říká Christian Gustavsson.

Tato funkce se navíc dá využít i mnoha jinými způsoby. Pracovníci služby Volvo Action Service mohou pomoci například řidičům, kterým se udělalo špatně nebo kteří se potřebují rychle dostat domů, třeba kvůli naléhavé rodinné situaci. Na dobu nutnou k provedení oprav lze také zajistit náhradní vozidlo či přívěs.

Volvo Action Service (VAS) je v provozu 24 hodin denně, 365 dní v roce. Disponuje sítí 1 100 servisních dílen rozmístěných po celé Evropě. To znamená, že ať už se v jakoukoli dobu nacházíte kdekoli, nemusíte na pomoc čekat dlouhé hodiny. Ke službě Volvo Action Service má navíc přístup každý řidič vozidla Volvo.
8
Zabezpečení