Řidič vozidla Volvo FL
Hledáte nové způsoby, jak zůstat bdělý?

Řidič v bezpečí a pohodlí je uvolněný a podává tak lepší výkon. Práce s novými modely Volvo FL je tak nyní ještě více uspokojující.

Šálek kávy

Kvůli neustálé potřebě technické spolehlivosti a těsnému rozvrhu neumožňuje denní režim řidiče rozvážejícího zboží po městě žádná kompromisní řešení. Absolutní důvěra ve vaše vozidlo, jeho vybavení a schopnost pomáhat vám při práci a zajistit pro ni bezpečné a pohodlné prostředí je zásadní. Nové modely Volvo FL splňují tyto požadavky do detailu.

Nové provedení sedadla

Nové Volvo FL má přepracované sedadlo řidiče. Kromě toho, že je bezpečnější a má integrovanou opěrku hlavy a bezpečnostní pás, obsahuje také trvanlivější textil a jeho barvy jsou v harmonii se zbytkem interiéru.

Ergonomický design interiéru

Pokud je řeč o interiéru, kabina tohoto vozidla je sama o sobě skutečným vyjádřením funkční a estetické rovnováhy. Úložných prostorů je mnoho a jsou vhodně umístěny tak, aby byly snadno v dosahu, což znamená, že váš pohyb v kabině bude úspornější a méně únavný.

Elegantní přístrojový panel

Podobné ergonomické standardy platí pro přístrojový panel. Všechny přístroje a ovládací prvky mají intuitivní design a jsou vhodně umístěny, aby usnadňovaly efektivní používání bez ohrožení bezpečí řidiče nebo chodců. S ohledem na pohodlí řidiče a okolní prostředí je také vhodné poznamenat, že přístrojový panel nyní obsahuje ukazatel hladiny kapaliny AdBlue a měřič filtru pevných částic pro vznětové motory.

Malé schůdky, velký rozdíl

Při nastupování a vystupování z nového 10- nebo 12tunového modelu Volvo FL se 17,5palcovými koly si okamžitě všimnete, že stupátko je umístěno blíže k zemi. I když je to malá změna, na konci pracovní směny ji jistě oceníte.

V těchto vozidlech nepoznáte konec směny
od začátku.

Vidět a být viděn

Uvědomujeme si také důležitost interakce řidiče a vozu s chodci a ostatními účastníky provozu. Nová vozidla Volvo FL jsou proto vybavena výkonnými světly denního svícení LED, která se automaticky zapnou, když se vozidlo rozjede dopředu.

7
Řidič