Úzké ulice? Žádný problém.
Úzké ulice? Žádný problém.

Úzké uličky, silniční systém z doby dávno minulé a k tomu napnutý časový harmonogram cesty. Jste dobře vybaveni pro test ovladatelnosti v centru města?

Nové Volvo FL nabízí vynikající jízdní vlastnosti a také skvělý výhled na okolní dopravu, ve městě tak bude jako doma.

Volvo FL

Centra měst a městská prostředí jsou pro nákladní vozidla stále náročnější. Dopravní předpisy a povolené zastávky se stále zpřísňují a zkracují, zatímco se však zvyšuje poptávka po dochvilných dodávkách. Vás a vaše zákazníky může potěšit zpráva, že nové modely Volvo FL mají takové manévrovací schopnosti, že se dostanete do cíle bez zbytečného stresu.

Design pro pohodlí

Díky svému mimořádnému poloměru otáčení, převodovce I-Sync a šetrné ergonomii jízdy klade Volvo FL méně fyzických nároků na řidiče než mnoho jiných nákladních vozidel.


Flexibilní technologie

Co se týče zlepšování přehledu během jízdy, mezi nejoblíbenější řešení patří také zadní kamera. Bezpečnost chodců, cyklistů a dalších účastníků provozu se zvyšuje také díky zrcátkům, která minimalizují mrtvé úhly. Ve společnosti Volvo chápeme důležitost ovladatelnosti – proč tedy neumožnit řidičům nových modelů Volvo FL průjezd i tam, kam to dříve nebylo možné?

8
Ovladatelnost