Volvo FE Hybrid

Keskkonnasäästlikkus ei ole kunagi varem

nii tasuv olnud

Volvo FE Hybrid on üks meie vastuseid globaalsele soojenemisele, olles osa probleemist, oleme osa ka lahendusest. Paralleelne hübriidtehnoloogia on tõeline kütusesäästja, mis suudab vähendada süsinikdioksiidi heitmeid kuni 30%. Parem keskkonnale – säästlikum teie rahakotile


Andmed ja joonised

300 000 km
20 l / 100 km
Euro 5
Sertifitseeritud kütus B0

Demonteerimise juhend Jah
Plasti ja kummi märgistamine Jah
Materjalid
Tootmine:
- energia (MWh)
- vesi (m3)
- ohtlikud jäätmed (kg)

62
211
432
Kasvuhoonegaaside mõju elutsükli jooksul (CO2 ekvivalenti) 201
Elutsükli hindamine Jah
ISO 14001 sertifikaat (tootmine, arendus jne) Jah


Valmistatud süsihappegaasivabas tehases

Valmistatud süsihappegaasineutraalses tehases

Me jälgime säästlikkust veoki tervr eluea jooksul – alates koosteliinist kuni ringlussevõtuni. Aastal 2007 oli Volvo Trucks esimene veokitootja maailmas, kes esitles süsihappegaasineutraalset tehast. Täna on mitmed meie tehastest süsihappegaasineutraalsed ja kõik neist püüavad fossiilkütuste asemel kasutada selliseid taastuvenergiaallikaid nagu päike, tuul, vesi ja biomass. See tähendab, et teie Volvo FE Hybrid on ehitatud peaaegu ilma süsinikdioksiidi heite mõjuta keskkonnale.

Kõige enam loeb teadlik juhtimine

Kõige enam loeb teadlik juhtimine

Mis heitgaaside vähendamisse puutub, siis on fakt, et umbes 90 protsenti veoki põhjustatud keskkonnamõjust tekib veoki kasutamise jooksul. See on karm tõde. Kuid hea uudis on see, et Volvo Trucks saab teid selle mõju vähendamisel palju aidata. Ja et enamik sellest puudutab kütusesäästu, siis on asjal ka rahaline kasu. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust kohaliku edasimüüjaga. Võtke ühendust oma kohaliku edasimüüjaga, et teada saada, kuidas oma uut Volvo FH-d kütusesäästlikumalt kasutada.

Volvo Trucks veereb edasi

Volvo Trucks veereb edasi

90 protsenti teie Volvo FE Hybridist on ringlussevõetav. See on võimalik seetõttu, et Volvo Trucks märgistab kõik pisidetailid, mis võimaldab nende mugavat kindlakstegemist ja demonteerimist. Ja selleks, et teie Volvo FE Hybridi – sh hübriidakusid – saaks ringlusse võtta ja taaskasutada, remondib Volvo Trucks kasutatud osi, pakub demonteerimisjuhendeid, kasutab demonteerimistehaseid ja loob partnerlussuhteid osade kokkukogumiseks.


Arvutage ökoogiline jalajälg

Arvutage oma jalajälg

Volvo Trucksi veebipõhine rakendus Ökoloogilise jalajälje arvutamine sisaldab hulgaliselt teavet teie Volvo FE Hybridi kogu elutsükli vältel keskkonda mõjutavate tegurite kohta. Samuti saate selle abil teada, kui palju mõjutab teie konkreetne veok – või veokipark – keskkonda, ja see võimaldab teil võrrelda oma tulemusi teiste veokite andmetega.