Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)
Pange aeg enda
kasuks tööle

Kesklinnas või äärelinnas sõitmiseks sobilikud mootoriomadused tähendavad, et uus Volvo FE suudab graafikust kinni pidada ja juhid saavad tarnelt tarnele sõita kiirelt ja efektiivselt.

Volvo FE on varustatud uue, täielikult Volvo projekteeritud ja ehitatud mootoriga. Neid mootoreid iseloomustab samasugune kontseptsioon ja arengufilosoofia nagu meie suuremate veokite mootoritel. Neil on laiem ja madalam pöördemomendikõver kiirema võimsuse kogumisega isegi madalatel pööretel. Puhtalt sõidu mõttes annab see kiirema reageeringu, suurema keskmise kiiruse ja parema sõidumugavuse, võimaldades juhil linnakeskkonna takistusi efektiivsemalt ületada.

Laiem ja madalam pöördemomendikõver ning kiirem võimsuse kogumine tagab kiirema reageerimise ja suurepärase sõidumugavuse.

I-Shifti käigukast suurendab kütusesäästlikkust ja nõuab juhilt väiksemat füüsilist pingutust.
I-Shift
Tõeline uudis – I-Shift Volvo FE-l

Esmakordselt on Volvo FE saadaval I-Shiftiga. See tähendab, et veok kergendab juhi tööpäeva ja töötab samas kogu aeg optimaalselt, säästes kütust. Ja nii nagu meie suurematel veokitel kasutatava I-Shifti korral, saab süsteemi põhitarkvara kergelt kohandada konkreetsete nõuete jaoks kahe lisapaketi abil: „Jaotus- ja ehitusveod“ või „Kütusesääst“.

Vastavus Euro 6 normidele ilma järeleandmisi tegemata

Uus Volvo FE vastab täielikult Euro 6 nõuetele – seejuures võrreldes Euro 5-ga kütusekulu ei suurene ja hooldusvälpade nõuded hoopis vähenevad.

Volvo väljatöötatud mootorite täiesti uus programm katab võimsusnõuded 250 hj kuni 320 hj.
Volvo mootor
5
Efektiivsus