Uus Volvo FE

Teie paindlik tööpartner, mis pakub suurepärast juhitavust ja esmaklassilist tootlikkust.

4x2 sadulveduk, 4x2, 6x2 või 6x4 madelveok

D8K (250, 280 või 320 hj)
Kitsas koht? Pole probleemi!
Kitsas koht?
Pole probleemi!

Kitsad käigud, vanaaegsed tänavatesüsteemid ja alati järeleandmatu aja surve. Kas olete valmis tegema kesklinnas manööverdusvõime katseid?

 

Uus Volvo FE tagab väga hea juhitavuse ja igas suunas suurepärase nähtavuse –ideaalsed omadused linnatingimuste jaoks.
Volvo FE

Kesklinn ja linnakeskkond muutub veokite jaoks aina keerulisemaks. Liikluskorraldust ja lubatud peatumisaegade piiranguid karmistatakse, samas kui nõudlus täpsete tarneaegade järele suureneb. Teie ja teie kliendid on rahul, kui kuulevad, et uus Volvo FE pakub manööverdusomadusi ja funktsioone, mis viivad teid tarbetute probleemideta sinna, kuhu soovite.

Konstrueeritud mugavaks

Tänu oma suurepärasele pöörderaadiusele, I-Shifti käigukastile ja läbimõeldud sõiduergonoomikale nõuab Volvo FE juhilt väiksemat füüsilist pingutust võrreldes paljude teiste veokitega.

Võimaldav tehnoloogia

Mis puutub parema nähtavuse tagamisse, siis kuulub tahavaatekaamera meie kõige populaarsema valikvarustuse hulka. Pimeala minimeerivate peeglite abil suurendatakse ka jalakäijate, jalgratturite ja teiste liiklejate ohutust. Volvos mõistetakse manööverdusvõime tähtsust – seega võib Volvo FE viia teid seni kättesaamatuks jäänud kohtadesse, nii otseses mõttes kui ka äriliselt.

8
Manööverdamisvõime