Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Uue Volvo FL-i kabiin

Volvo FL-i kabiin. Ohutus, stiil ja mugavus.

Volvo FL-i kabiini välisilme on kergesti äratuntav. Veoki muljetavaldav must esivõre püüab pilke ja selle aerodünaamilised jooned ning viimistletud välimus pakuvad juhile suurepärast juhitavust ja manööverdusvõimet. Sõltuvalt teie vajadustest on saadaval kolm suurust: päevakabiin, mugavuskabiin ja meeskonnakabiin, mis kõik pakuvad maksimaalset mugavust ja funktsionaalsust.

Päevakabiin
  • Kabiini kõrgus põrandast laeni on 1605 mm, pikkus 1600 mm, laius 2100 mm.
Mugavuskabiin
  • Kabiini kõrgus põrandast laeni on 1605 mm, pikkus 2000 mm, laius 2100 mm.
Meeskonnakabiin
  • Kabiini kõrgus põrandast laeni on 1605 mm, pikkus 2980 mm, laius 2100 mm.
Tutvuge kabiini täielike tehniliste andmetega

Volvo FL-i kabiini sisemus

Kabiini sisemus.
Sirutage end välja ja lõõgastuge.

Kui teie igapäevatöö nõuab sagedast veokisse sisenemist ja sealt väljumist, on mugav ja ergonoomiliselt kujundatud astmelaud hädavajalik. Kabiini avar interjöör ja mugava paigutusega funktsioonid muudavad teie veoki rahulikuks kohaks, kus on tõeline rõõm töötada. Tutvuge Volvo FL-i interjööriga – see on kohandatud teie mugavust silmas pidades.

Lugege lähemalt kabiini sisemuse kohta


Volvo FL-i kabiini välimus

Kabiini välimus.
Proovitud ja katsetatud teie ohutuse tagamiseks.

Nagu kõik meie esmaklassilise veokiseeria veokid, on Volvo FL läbinud karmid ohutustestid. Selle jõulist välisilmet koos täiustatud allasõidutõkkega on veelgi tugevdatud 31 kilogrammi terasega. Veoki esiosal püüab pilku uus iluvõre ja silmapaistev raudmärk.

Lugege lähemalt kabiini välimuse kohta


X

Meeskonnakabiin
Ruumikas ja valmis raskeks tööks.

Otsite töö tegemiseks usaldusväärset partnerit? FL-i ruumikas laiendatud kabiin on mõeldud töötamiseks kuni seitsmele inimesele ja varustatud paljude praktiliste komponentidega. Mugavus, funktsionaalsus ja ohutus on iga detaili märksõnad.


Kabiini värvused

Värvused: erinevad toonid, sama kvaliteet.

Kas teadsite, et saate tellida oma Volvo kabiini mistahes värvitoonis? Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – meie värvimistsehh pakub teile valikut rohkem kui 300 värvitoonist. Kui ükski neist ei vasta teie nõuetele, on võimalik tellida lisavärve.

Külastage virtuaalset värvipaletti