Uus Volvo FL

Väike, kerge ja võimekas. Ideaalne linnavedudeks, kuid ei karda lahkuda ka linnatänavatelt.

4×2 madelveok või 4×4 madelveok

D5K või D8K (210–280 hj)
Disainitud linnakeskkonda sulandumiseks…
….ja silma paistmiseks

Uus Volvo FL väärib oma uhket kohta Volvo veokite reas. Ta võib küll olla väiksem Volvo jõulistest kaugsõidu- ja ehitusveokitest, kuid märkate kohe, et ta kuulub täielikult perekonda. 

V-kujulised LED-päevatuled on nüüd standardvarustuses.
V-kujulised LED-päevatuled

Uue Volvo FL-i kasutuselevõtuga on kohe märgatav, et läbi kogu Volvo Trucksi tootevaliku on kasutatud selget ja järjepidevat disainifilosoofiat. Sellega antakse edasi uut hoiakut ja kaubamärgi identiteeti, mis on loodud tugevate ja julgete joonte ning graafikaga. Kujunduslikud jooned, nagu originaalsed vertikaalsed esilaternad V-kujuliste päevatuledega ja musta värvi võred, ei jäta mingit võimalust kahtluseks – te näete Volvo perekonna täieõiguslikku liiget.

Nutika kujundusega tänavaveok

Klassikaline Volvo raudmärk on tõstetud esivõrelt kõrgemale ja silmatorkavamale asukohale esiklaasi all. See loob visuaalse mulje suuremast esiklaasist, mis omakorda laseb juhil paista tänavale lähemal. Sellist tüüpi ligipääsetavuse edasiandmine on väga oluline tegur meie kompaktsemate veokitega töötamisel, sest neid kasutatakse peamiselt keskkondades, kus ümberringi on palju inimesi.

Piisab ühest pilgust, et fikseerida selle veoki ühised geenid suuremate vendadega.

Uus välimus harmoneerub Volvo disainiteemaga.
Sama perekond, oma identiteet

Sama perekond, oma identiteet

Peale keskkonda sulandumise on neil muudatustel ka teine põhjus – kogu tootevalikut läbiv harmoonia. Esiosa uus disain näitab, et nad jagavad uhkelt geene oma legendaarsete suuremate vendadega, säilitades siiski oma individuaalsuse.

Mulje loomine

Niisiis, kuidas peaksid omanikud, veokijuhid ja linnaelanikud reageerima, kui nad näevad uut Volvo FL-i? Loodame, et uus disain aitab inimestel tänaval ja teistel liiklejatel tunda end veoki lähedal mugavalt. Samal ajal tahame, et omanikud ja veokijuhid tunneksid uhkust fakti üle, et nad on liitunud Volvoga, ning naudiksid veokit, mis teeb oma tööd suurepäraselt.

Uut 3-osalist terasest nurkadega kaitserauda on nüüd lihtsam remontida.
 Mulje loomine
3
Disain