Oriģinālās Volvo rezerves daļas

Uzturiet savu automašīnu darba kārtībā!

Jūsu Volvo kravas automašīna ir veidota, domājot par Jums un pievēršot uzmanību pat vissīkāko detaļu kvalitātei. Jauna un nelietota automašīna darbojas maksimāli labi un uzticami. Tad kāpēc šādu stāvokli nepagarināt?

Oriģinālās Volvo rezerves daļas palīdz uzturēt Jūsu kravas automašīnu nevainojamā kārtībā un gatavu darbam, lai tā nestu Jums peļņu. Izmantojot automašīnas specifikācijai piemērotas daļas, Jūs varat nodrošināt arī kravas automašīnas degvielas ekonomiju un tādējādi samazināt degvielas izmaksas un izmešu daudzumu. Būtībā oriģinālās Volvo rezerves daļas ir priekšnosacījums maksimālai darbspējas laika palielināšanai un iespējami rentablai kravas automašīnas ekspluatācijai.


Autentiska kvalitāte un jaunākā zinātība

Autentiska kvalitāte un jaunākā zinātība

Varat būt drošs, kaautomašīnas uzturēšanai izmantojam tikai oriģinālās Volvo rezerves daļas. Visus apkopes darbus veic kvalificēti tehniķi, kuri pastāvīgi papildina savas zināšanas un izzina jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus. Mūsu remontdarbnīcas ir apgādātas ar efektīvām diagnostikas sistēmām un datubāzēm, visiem vajadzīgajiem speciālajiem instrumentiem un jaunāko tehnisko literatūru. Kad Jūsu kravas automašīna nonāk Volvo remontdarbnīcā, mēs vienmēr laicīgi informējam, kādi ir ieteicamie apkopes darbi un kad Jūsu automašīna atkal būs gatava darbam.

Pareizās daļas

Pareizās daļas
īstajā vietā un laikā

Volvo Trucks uztur stabilu un kvalitatīvu remontdarbnīcu un izplatītāju centru tīklu vairāk nekā 140 tirgos. Volvo piedāvā vairāk nekā 100 000 rezerves daļu. Esam izveidojuši modernu loģistikas sistēmu, kas nodrošina apkopei vajadzīgo rezerves daļu ātru un vienkāršu piegādi Jūsu Volvo izplatītājam vai Volvo remontdarbnīcai. Lai garantētu Jūsu kravas automašīnas maksimālu darbspēju vēl daudzus gadus, mēs arī apsolām, ka visas būtiskās Jūsu kravas automašīnas daļas būs pieejamas vismaz 15 gadus pēc attiecīgā modeļa ražošanas pārtraukšanas.

Ieguldījuma lietderīgums

Ieguldījuma lietderīgums

Izcilu un zemu kvalitāti nevar noteikt tikai pēc izskata. Piemēram, Jūs nevarat redzēt izvēlētos materiālus un to izturību, taču ilgtermiņā tiem ir liela nozīme. Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju un ideāli pielāgotu rezerves daļas Jūsu Volvo kravas automašīnai, esam tās rūpīgi pārbaudījuši. Tāpēc varam pārliecinoši apgalvot – izvēloties oriģinālās Volvo rezerves daļas, Jūs veiksiet maksimāli lietderīgu ieguldījumu. Varat būt drošs, ka tās Jūs nepievils un nevainojami darbosies kopā ar pārējām kravas automašīnas sastāvdaļām. Maksimālu aizsardzību nodrošinās arī Volvo garantija, kas attiecas uz rezerves daļām, to izraisītiem bojājumiem un remontdarbiem.