Volvo operatīvais serviss, Volvo Action Serviss

Labākā palīdzība bezcerīgākajās situācijās

Jebkurai kravas automašīnai var rasties neparedzēti bojājumi. Volvo operatīvais serviss (Volvo Action Service) visu diennakti nodrošinot nepieciešamo tehnisko palīdzību un atbalstu. Viens zvans un kvalificēti mehāniķi būs ceļā pie Jums, lai palīdzētu neatkarīgi no Jūsu atrašanās vietas Eiropā.

Pilnīga kravas automobīļa apkope
Pateicoties efektīvajam Volvo tīklam Eiropā, kurā apvienoti vairāk nekā 1000 dīleri un piegādātāji, Volvo operatīvais serviss spēj atrisināt praktiski jebkuru ar Jūsu kravas automobīli saistītu problēmu neatkarīgi no tā modeļa. Bez motora un transmisijas defektu novēršanas darbiem mēs veicam arī virsbūves, piekabes, sildītāju, refrižeratorierīču, riepu un citu detaļu remontu.

Atbalsts, kas atjauno darbspēju
Ja kravas automobīli vai piekabi nevar saremontēt laikā, lai Jūs varētu izpildīt savas līgumsaistības, Volvo operatīvais dienests var nokārtot automašīnas vai piekabes īri un nodrošināt kravas tālāku nogādi. Ja vadītājam rodas problēmas ar vietējām varas iestādēm, Volvo operatīvais dienests var sagādāt vietējo juridisko pārstāvi.

 

Volvo operatīvais serviss piedāvā arī finansiālu palīdzību neparedzētiem gadījumiem, piemēram, ja šoferim ārkārtas izdevumu dēļ ir beigušies līdzekļi vai ir jāatgriežas mītnes zemē, atstājot transportlīdzekli, piemēram, bojājumu vai slimības dēļ.

Atcerieties: Zvaniet Volvo operatīvajam servisam, ja kravas automašīnai ir radušies negaidīti bojājumi.

VAS iezvans - pieejams jaunajā Volvo FH
Jums kā Volvo klientam ir pieejams mūsu kvalificētais personāls, kas ir gatavs Jums palīdzēt jebkurā diennakts stundā. Bojājuma rašanās gadījumā nospiediet kabīnē VAS zvanu centra pogu – Jūs savienos ar operatoru, kurš runās Jūsu dzimtajā valodā un pārzinās Jūsu situāciju. Volvo tehniķis darīs visu iespējamo, lai varētu atrisināt problēmu turpat ceļa malā. Ja tomēr būs jāveic ilgāks remonts, mēs piedāvāsim Jums maiņas kravas automašīnu vai naudas kompensāciju.