Saglabājiet pēc iespējas augstāku autovadītāju produktivitāti

Saglabājiet pēc iespējas augstāku autovadītāju produktivitāti

Vai Jūs optimāli izmantojat pieejamās darba stundas? Izmantojot funkciju Autovadīšanas ilgums, atbilde ir Jūsu acu priekšā. Jūs uzreiz redzēsit, kuram autovadītājam vislabāk piešķirt jaunu uzdevumu, kuram ir jāatpūšas vai pat jābeidz darba diena. Tādējādi var nodrošināt pēc iespējas augstāku produktivitāti, turklāt varat palielināt savus ienākumus, izmantojot to pašu resursu daudzumu.

Detalizēta informācija par autovadītājiem – vieglai plānošanai

Detalizēta informācija par autovadītājiem – vieglai plānošanai

Var tērēt mazāk laika plānošanas un administratīvo darbu veikšanai. Lai sekmētu efektīvu pārvadājumu plānošanu, Dynafleet sistēma, ņemot vērā normatīvo aktu prasības par autovadīšanas ilgumu, uzreiz paziņo, cik daudz laika autovadītājs var veltīt jaunu uzdevumu izpildei. Var apskatīt detalizētu informāciju par braukšanas, atpūtas un izkraušanas periodiem iepriekšējās 30 dienās – tas ir noderīgi, izrakstot rēķinus un aprēķinot autovadītāju darba algu.

Attālas tahogrāfa datu lejupielādes

Attālas tahogrāfa datu lejupielādes

Digitālais tahogrāfs var ātri un vienkārši attāli no biroja sākt lejupielādēt informāciju par autovadītāja aktivitātēm. Izmantojot šo pakalpojumu, jums vienmēr būs pieejami pilnīgi jauni datu ieraksti neatkarīgi no kravas automašīnas un autovadītāja atrašanās vietas. Tāpēc datu lejupielādi, kas kādreiz bija 20 minūtes jāveic manuāli, tagad veic Dynafleet sistēma.


Palīdzība normatīvo aktu prasību ievērošanā

Palīdzība normatīvo aktu prasību ievērošanā

Autovadīšanas ilguma funkcija palīdz jums rūpīgi pārraudzīt visas autovadītāju aktivitātes. Lai nodrošinātu atbilstību normatīvo aktu prasībām par atļautajām darba stundām, kartē un autovadītāja aktivitāšu pārskatos ir redzama informācija par nākamo obligāto pārtraukumu un citi dati. Ja autovadītājs ir tuvu atļautā darba laika limita pārsniegšanai, brīdinājumus var sūtīt gan uz kabīni, gan uz biroju.

Autovadīšanas laika pakalpojums:
  • Dati no transportlīdzekļa tahogrāfa automātiski tiek lejupielādēti Dynafleet sistēmā tiešsaistē
  • Visi tahogrāfa datu faili glabājas Dynafleet sistēmā tiešsaistē, lai jūs tos jebkurā laikā varētu lejupielādēt
  • Ja autovadītājs ir tuvu atļautā darba laika limita pārsniegšanai, tiek nosūtīts brīdinājums
  • Nodrošina pamatinformāciju rēķinu izrakstīšanai un autovadītāju darba algas aprēķināšanai
  • Mazina neskaidrības, kas saistītas ar normatīvo aktu prasībām par autovadīšanas ilgumu
  • Mazina administratīvo darbu apjomu birojā