Saglabājiet pēc iespējas augstāku autovadītāju produktivitāti

Saglabājiet pēc iespējas augstāku autovadītāju produktivitāti

Vai Jūs optimāli izmantojat pieejamās darba stundas? Izmantojot funkciju Autovadīšanas ilgums, atbilde ir Jūsu acu priekšā. Jūs uzreiz redzēsit, kuram autovadītājam vislabāk piešķirt jaunu uzdevumu, kuram ir jāatpūšas vai pat jābeidz darba diena. Tādējādi var nodrošināt pēc iespējas augstāku produktivitāti, turklāt varat palielināt savus ienākumus, izmantojot to pašu resursu daudzumu.

Detalizēta informācija par autovadītājiem – vieglai plānošanai

Detalizēta informācija par autovadītājiem – vieglai plānošanai

Var tērēt mazāk laika plānošanas un administratīvo darbu veikšanai. Dynafleet uzreiz norāda, cik daudz laika katrs vadītājs var patērēt jaunā uzdevuma izpildei, ņemot vērā ES likumdošanas normas par darba un atpūtas laiku autovadītājiem. Informācija par braukšanu, atpūtu un iekraušanu/izkraušanu ir noderīga, izrakstot rēķinu un aprēķinot vadītāja algu.

Attālas tahogrāfa datu lejupielādes

Attālas tahogrāfa datu lejupielādes

Digitālais tahogrāfs var ātri un vienkārši attāli no biroja sākt lejupielādēt informāciju par autovadītāja aktivitātēm. Izmantojot šo pakalpojumu, Jums vienmēr būs pieejami pilnīgi jauni datu ieraksti neatkarīgi no kravas automašīnas un autovadītāja atrašanās vietas.


Palīdzība normatīvo aktu prasību ievērošanā

Palīdzība normatīvo aktu prasību ievērošanā

Autovadīšanas ilguma funkcija palīdz Jums rūpīgi pārraudzīt visas autovadītāju aktivitātes. Lai nodrošinātu atbilstību normatīvo aktu prasībām par atļautajām darba stundām, kartē un autovadītāja aktivitāšu pārskatos ir redzama informācija par nākamo obligāto pārtraukumu un citi dati. Ja autovadītājs ir tuvu atļautā darba laika limita pārsniegšanai, brīdinājumus var sūtīt gan uz kabīni, gan uz biroju.

Autovadīšanas laika pakalpojums:
  • Dati no transportlīdzekļa tahogrāfa automātiski tiek lejupielādēti Dynafleet sistēmā tiešsaistē
  • Visi tahogrāfa faili tiek saglabāti Dynafleet tiešsaistes lapā, un tos var jebkurā brīdī eksportēt.
  • Vadītāja darba laika prognozētājs pastāvīgi uzrauga vadītāja patērēto laiku un brīdina autoparka vadītāju jau pirms jebkuru noteikumu pārkāpuma.
  • Nodrošina pamatinformāciju rēķinu izrakstīšanai un autovadītāju darba algas aprēķināšanai
  • Minimizē neskaidrības, kas rodas darba laikā un ir saistītas ar darba un atpūtas laiku limitējošo likumu ievērošanu.
  • Mazina administratīvo darbu apjomu birojā