Jaunais Volvo FH

Izplūdes gāzes

Ir četras galvenās izplūdes gāzu sastāvdaļas, kas negatīvi ietekmē veselību un apkārtējo vidi: slāpekļa oksīdi, cietās daļiņas, ogļūdeņraži un oglekļa monoksīds. Mēs Volvo Trucks galvenokārt cenšamies samazināt slāpekļa oksīdu un cieto daļiņu daudzumu. Pēdējo 20 gadu laikā mums ir izdevies samazināt slāpekļa oksīdu un cieto daļiņu vielu emisijas jaunajām kravas automašīnām par 75 un 85 procentiem. Bet mēs vēl neesam galā.


Euro 6 apstiprināts

Euro 6 apstiprināts

Izmešu standarti kravas automašīnām nosaka pieļaujamās izplūdes gāzu sastāva robežas jauniem transportlīdzekļiem pārdošanai ES dalībvalstīs. Jaunais standarts Euro 6 stājās spēkā 2014. gada 1. janvārī, un tas paredz ievērojami mazināt slāpekļa oksīda (NOX) un cieto daļiņu izmešu daudzumu. 

SCR un AdBlue sagatavo automašīnu nākotnei

SCR un AdBlue sagatavo automašīnu nākotnei

Lai spētu atbilst Euro 5 un Euro 6 standartiem, Volvo ir izvēlējies SCR (selektīvās katalītiskās pārveidošanas) tehnoloģiju. Tā izmanto piedevu AdBlue, ko iesmidzina izplūdes gāzu plūsmā, pirms tā ieplūst SCR katalītiskajā pārveidotājā, kur slāpekļa oksīdi tiek pārvērsti nekaitīgā slāpekļa gāzē un ūdens tvaikos. AdBlue infrastruktūra nepārtraukti attīstās.
Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)