Jaunais Volvo FH

Radīti pārstrādei

Aptuveni viena trešdaļa no jūsu jaunā Volvo FH izgatavošanā izmantotajiem materiāliem ir iegūti no pārstrādātiem materiāliem. Un, kad jūsu kravas automašīna būs sasniegusi sava darba mūža beigas, varat būt drošs, ka mēs parūpēsimies par tās detaļu pārstrādi. 90 procenti jūsu jaunā Volvo FH ir pārstrādājami, un visas plastmasas detaļas, kuras ir smagākas par 50 gramiem, tiek marķētas, lai tās būtu viegli atpazīstamas.


Visas krāsas ir zaļas

Visas krāsas ir zaļas

Ne jūsu jaunā Volvo FH iekšpuses un ārpuses krāsojumā, ne rāmja pārklājumā vispār nav izmantoti šķīdinātāji. Volvo Trucks principiāli izmanto pulverkrāsošanu un krāsas uz ūdens bāzes, nevis toksiskāko šķīdinātāja bāzes alternatīvu.

Mēs uzlabojam pārstrādi visā pasaulē

Mēs uzlabojam pārstrādi visā pasaulē

Lai uzlabotu atkritumu apsaimniekošanu pasaulē, Volvo Trucks ir ieviesis dokumentu, ko sauc par Dīleru un operatoru standartu (DOS). DOS satur atkritumu apsaimniekošanas vadlīnijas 660 Volvo Trucks dīleriem un 1550 darbnīcām visā pasaulē. Mēs arī nepārtraukti īstenojam jaunas programmas vides aizsardzības darbu uzlabošanai pie dīleriem visā pasaulē, kā arī Volvo Trucks standartu pielāgošanai katras valsts vietējiem likumiem un normatīviem.
Volvo FH

Jauns līderis tālo reisu segmentā. Nepārspējams komforts autovadītājam un zemas ekspluatācijas izmaksas.

4 × 2, 6 × 2, 6 × 4, 8 × 2,  8 × 4 vai 10 × 4

D13 vai D16 (no 420 līdz 750 ZS)