Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
Radīts, lai iederētos...
un izceltos

Jaunais Volvo FL ir godam pelnījis vietu Volvo kravas automašīnu klāstā. Lai gan tas ir mazāks par citām jaudīgajām tālo pārvadājumu un būvniecības Volvo kravas automašīnām, aplūkojot to, uzreiz redzams, ka tas tomēr pieder saimei.

V-veida LED dienas gaitas gaismas tagad ietvertas standartkomplektācijā.
V formas LED dienas gaitas gaismas

Līdz ar jauno Volvo FL kļūst skaidrs, ka visu Volvo kravas automašīnu klāstu caurstrāvo skaidra un vienota dizaina koncepcija. Izmantojot izteiksmīgas kontūras un grafikas, ir radīta kravas automašīna ar jaunu raksturu un zīmola identitāti. Tādas dizaina iezīmes kā izteiktie vertikālie priekšēji lukturi ar V formas dienas gaitas gaismām un melnā priekšējā režģa izceltā skaidrā kontūra liek noprast, ka skatāties uz pilntiesīgu Volvo saimes biedru.

Lieliski piemērots ielām

Jauna dizaina iezīme – Volvo raksturīgā emblēma no režģa tagad ir pacelta jaunā, redzamākā vietā – zem vējstikla. Tāpēc vējstikls vizuāli šķiet lielāks, un izskatās, ka autovadītājs atrodas “tuvāk” ielai. Šāds efekts ir svarīgs, strādājot ar mūsu kompaktajām kravas automašīnām, jo tās galvenokārt izmanto vidē, kur ir daudz cilvēku.

Pietiek ar vienu skatienu, lai saprastu, ka šī kravas automašīna ir radniecīga saviem lielākajiem brāļiem.

Jaunajam dizainam ir Volvo raksturīgās iezīmes.
Viena saime, sava identitāte

Viena saime, sava identitāte

Šīs izmaiņas ieviestas ne tikai tādēļ, lai automašīna labāk iederētos vidē, bet arī kāda cita iemesla dēļ – lai saskaņotu visu Volvo kravas automašīnu dizainu. Jaunajā priekšpuses dizainā redzams, ka šim modelim piemīt gan tās pašas iezīmes kā šīs saimes leģendārajiem lielajiem brāļiem, gan arī savi individuāli dizaina elementi.

Tēla radīšana

Kā tad būtu jāreaģē īpašniekiem, autovadītājiem un pat pilsētu iedzīvotājiem, ieraugot jauno Volvo FL? Mēs ceram, ka jaunais dizains palīdzēs cilvēkiem ielās un citiem satiksmes dalībniekiem justies labi šīs jaunās kravas automašīnas klātbūtnē. Tajā pašā laikā cerams, ka īpašnieki un autovadītāji jutīsies lepni par to, ka cilvēki viņus asociē ar Volvo, un priecāsies par kravas automašīnu, kas nevainojami veic savus uzdevumus.

Jaunais trīsdaļīgais buferis ar tērauda stūriem ir vieglāk remontējams.
 Tēla radīšana
3
Dizains