Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
Volvo FL autovadītājs
Vai meklējat jaunus veidus, kā nezaudēt modrību?

Autovadītājs, kurš jūtas ērti un droši, ir laimīgs un produktīvs, tāpēc mēs esam darījuši visu, lai autovadītājam būtu daudz patīkamāk gan atrasties iekšā jaunajā Volvo FL, gan blakus tam.

Kafijas tase

Tā kā bieži nākas kāpt iekšā automašīnā un no tās ārā, tai visu laiku jābūt lieliskā tehniskā stāvoklī un jānodrošina iekļaušanās ciešajos piegādes grafikos, pilsētā strādājošu autovadītāju ikdienas darba kārtībā nav vietas kompromisa risinājumiem. Ļoti būtiska ir pilnīga paļaušanās uz savu kravas automašīnu, tās aprīkojumu un spēju palīdzēt Jums īstenot darba uzdevumus drošā un ērtā vidē. Jaunajā Volvo FL tas ir nodrošināts ik uz soļa.

Jauna sēdekļu konstrukcija

Jaunajā Volvo FL ir pārveidots autovadītāja sēdeklis. Sēdeklis ir ne tikai drošāks, pateicoties iestrādātam kakla balstam un drošības jostai, tas ir arī izgatavots no izturīgāka auduma, turklāt tā krāsas lieliski saskan ar pārējo salona interjeru.

Ergonomisks salona dizains

Runājot par saloniem, jāpiebilst, ka šīs kravas automašīnas salons ir izcils funkcionalitātes un estētiskuma paraugs. Salonā ir daudz ērti izvietotu un viegli aizsniedzamu glabāšanas nodalījumu un vietu, tāpēc jums minimāli jāpārvietojas pa kabīni un jūs mazāk nogurstat.

Parocīgs mērierīču panelis

Arī mērierīču panelis atbilst tādiem pašiem ergonomikas standartiem. Visi mērinstrumenti un vadības ierīces ir paredzētas vienkāršai lietošanai un izvietotas ļoti parocīgi, jo tās izstrādātas, lai nodrošinātu efektīvu vadību, nemazinot autovadītāja vai gājēju drošību. Runājot par autovadītāju ērtību un patīkamo vidi, jāpiemin, ka mērierīču panelī tagad ir arī AdBlue daudzuma mērierīce un dīzeļdzinēja cieto daļiņu filtra mērierīce.

Mazas detaļas rada lielu atšķirību

Iekāpjot jaunajā 12 tonnu 4 cilindru Volvo FL automašīnā (un izkāpjot no tās), Jūs uzreiz pamanīsit, ka kāpslis atrodas tuvāk zemei. Tas nešķiet liels uzlabojums, taču darba dienas beigās, veicot pēdējo piegādi, Jūs šo jaunievedumu noteikti spēsit novērtēt.

Šajās kravas automašīnās darba dienas pēdējā piegāde šķitīs kā pirmā.

Redziet pats un esiet labi saredzams!

Mēs arī saprotam, cik svarīgi, lai autovadītājs un kravas automašīnas būtu labi saredzami gājējiem un citiem satiksmes dalībniekiem. Tāpēc jaunais Volvo FL ir aprīkots ar spēcīgiem LED dienas gaitas lukturiem, kas automātiski ieslēdzas, kad transportlīdzeklis sāk kustību uz priekšu.

7
Autovadītājs