Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
Izmantojiet laiku savā labā

Jaunā Volvo FL tehniskie parametri apvienojumā ar jaunajiem D5 un D8 dzinējiem ir lieliski piemēroti braukšanai pa pilsētas centru vai piepilsētu, tāpēc nav grūti iekļauties termiņos un autovadītāji var ātri un efektīvi veikt piegādi un doties uz nākamo mērķi.

Volvo FL ir jauni, pilnībā Volvo konstruēti dzinēji. Šiem dzinējiem ir tāda pati koncepcija un izstrādes filozofija kā tiem, ko izmantojam mūsu lielākajās kravas automašīnās. Tiem ir plašāka un lēzenāka griezes momenta līkne un ātrāks jaudas palielinājums – pat tad, kad dzinējs darbojas ar zemiem apgriezieniem. Runājot par braukšanas parametriem, jaunajiem modeļiem ir ātrāks reakcijas laiks, lielāks vidējais ātrums un labāka vadāmība, tāpēc autovadītājiem ir vieglāk pielāgoties pilsētas vides prasībām.

Četrcilindru dzinēja Volvo FL piedāvā papildu 200–500 kg kravnesību, palielinot darbu efektivitāti.
Vieglsvara Volvo FL

Optimāla masa un efektivitāte

Četrcilindru D5K dzinējs tagad pieejams Volvo FL modeļiem ar 10, 12, 14 un 16 tonnu masu. Salīdzinājumā ar tādu pašu kravas automašīnu ar sešcilindru dzinēju, četrcilindru dzinēja automašīnas sver par 200–500 kg mazāk. Tomēr D5K dzinējs ir jaudīgākais savā klasē, sasniedzot līdz pat 240 ZS. Kopā ar optimizētu I-Sync pārnesumkārbu tas nodrošina izcilu braukšanu un nelielu degvielas patēriņu. 

Plašāka un lēzenāka griezes momenta līkne un ātrāks jaudas palielinājums nodrošina ātrāku nostrādi un lielisku vadāmību.

Jaunajā Volvo izstrādāto dzinēju programmā ietilpst arī segmenta jaudīgākais dzinējs – D5 ar 240 ZS.
Volvo D5 dzinējs

Atbilstība Euro 6 bez kompromisiem

Jaunais Volvo FL pilnībā atbilst Euro 6 standarta prasībām, turklāt, salīdzinot ar atbilstīgiem Euro 5 modeļiem, degvielas patēriņš nav mainījies un apkopes intervālu nosacījumu prasības ir atvieglotas.

Jaunais Volvo FL ir pieejams ar optimizētu I-Sync pārnesumkārbu.
I-Sync pārnesumkārba
5
Efektivitāte