Jaunais Volvo FL

Mazs, viegls un jaudīgs. Nevainojams pilsētas satiksmē un piemērots arī ceļiem ārpus pilsētas.

Kravas automašīna 4 × 2 vai 4 × 4

D5K vai D8K (210–280 ZS)
...pārējo atstājiet mūsu ziņā

Mēs saprotam, ka Jūsu primārais uzdevums ir uzņēmuma vadība, un kravas automašīnas pārraudzība Jums ir otršķirīga. Tieši tāpēc mēs apsolām piedāvāt pilnu pakalpojumu klāstu, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt uzticamu un efektīvu pārvadājumu priekšrocības ar savu jauno Volvo FL.

Sadarbojoties ar Volvo Trucks, Jūsu uzņēmumam jebkurā diennakts laikā un sezonā ir pieejami neatsverami atbalsta pakalpojumi.
24 h

Jūsu Volvo Trucks izplatītājs ir zinātkārs cilvēks. Viņš vēlas iepazīt Jūsu uzņēmumu. Viņam jāsaprot, kādas preces Jūs piegādājat vai saņemat, kad Jūs to darāt un kādi faktori ietekmē Jūsu panākumus. Šādai rūpīgai izzināšanai ir svarīgs pamatojums – vēlme sekmēt Jūsu komerciālos panākumus.

Jūsu kravas automašīnas pārraudzība ir mūsu uzdevums

Izvēloties mūs par savu sadarbības partneri, jums būs pieejami pamatpakalpojumi un dīleru tīkls, kas ir ieinteresēts palīdzēt jūsu uzņēmumam. Mēs uzraugām jūsu kravas automašīnu, lai jums tas nebūtu jādara, tāpēc varat izmantot savu automašīnu bez uztraukuma, bet ar lielāku peļņu. Vienkārši sakot, varat netraucēti izmantot savu Volvo FL automašīnu. 

Kad zināt, ka Jums ir pieredzējis un Jūsu panākumos ieinteresēts sadarbības partneris,
par kravas automašīnas ekspluatāciju vairs
nav jāuztraucas

Piedāvājuma sniegtās iespējas

Kā var nodrošināt šādu bezrūpīgu izmantošanu? Ņemot vērā jūsu uzņēmuma komerciālās un ekspluatācijas prasības, mēs varam izveidot pilnvērtīgu piedāvājumu, kurā ietverti servisa līgumi, degvielas efektīvas izmantošanas paketes, autovadītāju apmācība, autoparka vadība, kā arī finanšu un apdrošināšanas līgumi. Piedāvāsim visu, kas nepieciešams, lai palielinātu Jūsu kravas automašīnas efektivitātes rādītājus līdz līmenim, kāds vajadzīgs Jūsu uzņēmuma izaugsmei.

1
Partnerattiecības