Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Lai arī kam Jums vajadzētu vairāk vietas, te tās ir pietiekami daudz!

Vairāk vietas degvielai

Vairāk vietas degvielai…

Jo vairāk degvielas vedat līdzi, jo retāk tā atkal jāuzpilda. Jaunajā Volvo FM esam dažas lietas pārvietojuši, lai atbrīvotu vairāk vietas degvielai. Ir pieejamas vairāku izmēru tvertnes, ko var uzstādīt dažādās kombinācijās, sniedzot iespēju pārvadāt maksimālo atļauto degvielas daudzumu.

Volvo FM virsbūve

… vai sarežģītām virsbūvēm

Dažiem kravas automašīnas pielietojumiem ir ļoti specifiskas prasības par šasijas izvietojumu. Dažus jaunā Volvo FM šasijas aprīkojuma elementus var pārvietot, lai atbrīvotu vietu virsbūvei, sniedzot nepārspējamu iespēju daudzveidību.

Izlasiet stāstu par pielāgojamību un peļņu

Šasijas izvietojuma iespējas

A. Akumulatoru kārba

Mēs par 300 mm esam pārvietojuši akumulatoru kārbu, lai atbrīvotu vietu 100–120 l papildu degvielas tvertnēm. Taču tas nav viss. To var uzstādīt pašā aizmugurē vai noņemt pilnībā (vilcējiem ar pneimobalstiekārtu). Tas nozīmē papildu vietu 300 l degvielas, kā arī atvieglotu virsbūves uzstādīšanu.

B. AdBlue tvertne

Vilcējiem 50 l AdBlue tvertni iespējams nostiprināt aiz kabīnes virs rāmja, atbrīvojot vietu šasijas pusē.

C. Degvielas tvertnes

Ja esat kā vairums cilvēku, degvielas uzpildi vēlaties veikt pēc iespējas lētāk un retāk. Tāpēc Volvo FM var aprīkot ar dažādu formu, novietojuma, augstuma, ietilpības un materiālu degvielas tvertnēm. Tvertnes ar ietilpību 150–900 l iespējams apvienot dažādās kombinācijās, lai palielinātu degvielas ietilpību.

D. Gaisa spiediena modulators (APM)

Vilcējiem gaisa kompresora vadības ierīce ir pārvietota starp šasijas rāmjiem, lai atbrīvotu vairāk vietas pie šasijas nostiprināmam aprīkojumam vai degvielas tvertnēm.

E. Gaisa rezervuāri

Atkarībā no kravas automašīnas specifikācijas, gaisa rezervuārus iespējams uzmontēt daudzās dažādās pozīcijās. Šādi iespējams iegūt pat vēl vairāk vietas.

F. Tukšs šasijas sāns

Ja tas vajadzīgs, bieži vien iespējams Volvo FM papildaprīkojumu uzstādīt tikai vienā pusē, šādi atstājot otru šasijas pusi virsbūves uzstādītāja pārziņā.

Volvo FM 4x2 vilcēja šasija, skats no augšas
Volvo FM 6x2 kravas automašīnas šasija, skats no augšas