Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4 vai 8×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)

Smagiem apstākļiem radīta šasija

Jaunais Volvo FMX ir izstrādāts tikai vienam mērķim – lai tā būtu vislabākā un būvdarbiem vislabāk piemērotā kravas automašīna. Tāpēc mēs esam radījuši šasiju un riteņu balstiekārtu, kas sniedz labus rezultātus smagajos grantsbedres apstākļos. Lūk, dažas no vissvarīgākajām sastāvdaļām.

Šasijas augstumi, aptuv.

  • Vidējā 900 mm
  • Augstā: 1000 mm
  • Īpaši augstā: 1200 mm
  • Īpaši augstā (XX-High): 1240 mm

Garenbāzes

  • Vilcējs: no 3,000 līdz 4,100 mm
  • Kravas automobilis: no 3,200 līdz 6,700 mm

Skatīt visu šasiju specifikācijasVolvo FMX aizmugurējā pneimobalstiekārta

Aizmugurējā pneimobalstiekārta

Aizmugures balstiekārta ir radīta tieši būvdarbiem. Tā ļauj manīt slodzes sadalījumu uz tiltiem. Tā mazina kravas automašīnas vibrācijas, šādi palielinot vidējo ātrumu, bet neapdraudot kravas automašīnu.

Uzziniet vairāk par pneimobalstiekārtu GRAS-G2.

Izlasiet stāstu par jauno pneimobalstiekārtu

Volvo FMX jaunais priekšējais velkošais tilts

Pilnpiedziņa

Ja gribat būt droši, ka izdosies izbraukt no dubļiem, 4 x 4 vai 6 x 6 konfigurācija būs pareizā izvēle. Kā arī 8×6 konfigurācija ar velkošo priekšējo tiltu, kas tagad ir iekļauta Volvo standarta piedāvājumā.

Jaunais velkošais priekšējais tilts ir tādā pašā pozīcijā kā nevelkošais tilts, par 100 mm tālāk uz priekšu, kas nodrošina praktisku un ērtu pārkares leņķi.

Uzziniet vairāk par pilnpiedziņu un velkošo priekšējo tiltu.

Izlasiet stāstu par jauno velkošo priekšējo tiltu

Volvo FMX vairāki vadāmie tilti

Vairāki vadāmie tilti

Jāpārvadā smagas kravas pa līkumainiem ceļiem? Šādos gadījumos lieti noder vairāki vadāmie tilti. 8 x 4 konfigurācijas trīsasu tilts ar vienu priekšējo tiltu un vadāmu aizmugures papildtiltu ievērojami saīsina apgriešanās diametru. 8 x 4 konfigurācija ar priekšējo dubulttiltu ir īpaši piemērota celtņu un betona maisītāju uzstādīšanai.

Uzziniet vairāk par vairākiem vadāmiem tiltiem.

Produkcijas nodaļas vadītājs Peters Frleta skaidro, kā ietaupīt laiku un naudu ar Tridem

Dažādi pielāgojama šasija

Volvo FMX vilcēja šasija

Akumulatoru kārba (BBOX-L)
Tā ir pavirzīta uz priekšu par 300 mm salīdzinājumā ar iepriekšējo variantu. Vilcējiem tas ļauj palielināt degvielas tvertņu ietilpību par 100-120 litriem.

Akumulatoru kārba (BBOX-EF)
Novietota šasijas aizmugurē starp rāmja sijām, pieejama vilcējiem kā papildaprīkojums.

AdBlue tvertne
Vilcējiem 50 litru AdBlue tvertni iespējams nostiprināt virs rāmja, aiz kabīnes, tā dodot iespēju palielināt degvielas tvertņu ietilpību (ADTP-BC).

APM
Vilcējiem saspiestā gaisa modulatoru (APM) nostiprina starp šasijas sijām, lai atbrīvotu vairāk vietas pie šasijas nostiprināmam aprīkojumam, piemēram, degvielas tvertnēm.


Volvo FMX kravas automašīnas šasija

Brīva vieta pie rāmja
Šasijas paketē iekļautās ierīces iespējams nostiprināt rāmja aizmugures daļā, atbrīvojot vietu ceļamkrāna atbalstiem vai citam aprīkojumam. (FAA10; aptuveni 500 mm), (FAA20; aptuveni 600 mm).

Urbumu rinda virsbūves nostiprināšanai
Augšējā urbumu rinda ir rezervēta virsbūves nostiprināšanai. Visiem pie augšējiem urbumiem nostiprinātajiem atbalstiem ir izvirzījums un 8 mm starplika. Nostiprināšanai pie augšējās rindas urbumiem neizmanto kniedes.

Iekrāvēja nostiprināšana
Celtņa atbalsta plāksnes iespējams piestiprināt jau rūpnīcā.

Aizmugurējā pneimobalstiekārta un īsā pārkare
Pārveidotais, pirms tilta nostiprinātais šķērssvārstību stabilizators ļauj saīsināt aizmugurējo pārkari. Tā ir liela priekšrocība attiecībā uz būvniecības transportlīdzekļiem, kas ļauj racionālāk izvietot asfalta uzklāšanas tehniku un nomaināmās virsbūves.