Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)
Volvo FMX spēka pārvads.

Visiem mērķiem derīgs spēka pārvads

Volvo FMX spēka pārvada jaudu nodrošina uzticamais D11 vai D13 dzinējs, kas sniedz darba veikšanai nepieciešamo jaudu un griezes momentu. Apvienojumā ar viedo I-Shift, kas tagad ir pieejama arī pielietojumam smagos apstākļos, darba diena būs ērta un efektīva.


 

Dzinēji

  • D11K (330, 370, 410 vai 450 Zs)
  • D13K (420, 460, 500 vai 540 Zs)

Pārnesumkārbas

  • I-Shift (3 modeļi)
  • Manuālās (7 modeļi)
  • Powertronic (2 modeļi)

Aizmugurējie tilti

  • Vienpakāpes reduktors (pilnā masa: 44 – 70 tonnas)
  • Dzenošie tilti ar galveno pārvadu un riteņu reduktoriem (pilnā masa: 65 – 120 tonnas)

Skatīt pilnīgas spēka pārvadu specifikācijas


Volvo FMX dzinēji

Jaudīgi, bet ekonomiski dzinēji

Euro 6 standarts izstrādāts, lai veicinātu videi mazāk kaitīgu transportlīdzekļu izmantošanu. Taču tas arī nozīmē, ka mums jārada dzinējs, kas atbilst visām prasībām, bet nezaudē savus veiktspējas un degvielas patēriņa rādītājus. Volvo ir līderis dīzeļdzinēju tehnoloģiju jomā un ir to vēlreiz pierādījis, izpildot šo uzdevumu.

Uzziniet vairāk par dzinējiem

Volvo FMX pārnesumkārbas

I-Shift, manuālā vai Powertronic pārnesumkārba – gatavs jebkuriem apstākļiem.

No visiem Volvo izgudrojumiem tikai daži ir novērtēti tik atzinīgi kā I-Shift pārnesumkārba. Pateicoties pastiprinātajai versijai, tā tagad ir pieejama lielākam skaitam sarežģītāku pielietojumu kā jebkad iepriekš.

Protams, ka varat izvēlēties arī kādu no manuālajām pārnesumkārbām, kas ir apstiprinātas izmantošanai ar sastāva kopējo masu līdz pat 100 tonnām. Papildiniet to ar Powertronic vai pilnībā automātisko Power Shift pārnesumkārbu ar hidrotransformatoru un eļļas dzesētāju, un varat būt pārliecināti, ka vienmēr atradīsiet jebkuram darbam vispiemērotāko pārnesumkārbu.

Uzziniet vairāk par I-Shift

Izlasiet Astrīdas Dreusenas rakstu par paplašināto I-Shift pārnesumkārbu piedāvājumu