Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4 vai 8×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)
Volvo FMX spēka pārvads.

Visiem mērķiem derīgs spēka pārvads

Divu lielumu dzinēji ar astoņiem dažādiem jaudas un griezes momenta rādītajiem. Visi atbilst Euro 6 standartam. Volvo dzinēji ir pazīstami ar savu izturību un degvielas ekonomiju. Jums atliek vien izvēlieties.

Trīs dažādas pārnesumkārbas un dažādu konfigurāciju Volvo pārbaudīti un uzticami aizmugures tilti – mēs vienmēr spēsim atrast risinājumu, kas ir piemērots tieši jūsu transportēšanas uzdevumam.


Volvo FMX dzinēji

Dzinēji

  • D11K (330, 370, 410 vai 450 Zs)
  • D13K (420, 460, 500 vai 540 Zs)

Pārnesumkārbas

  • I-Shift (3 modeļi)
  • Manuālās (7 modeļi)
  • Powertronic (2 modeļi)

Aizmugurējie tilti

  • Vienpakāpes reduktors (pilnā masa: 44 – 70 tonnas)
  • Dzenošie tilti ar galveno pārvadu un riteņu reduktoriem (pilnā masa: 65 – 120 tonnas)

Skatīt pilnīgas spēka pārvadu specifikācijas

Volvo FMX Euro 6

Jaudīgi, bet ekonomiski dzinēji

Euro 6 standarts izstrādāts, lai veicinātu videi mazāk kaitīgu transportlīdzekļu izmantošanu. Taču tas arī nozīmē, ka mums jārada dzinējs, kas atbilst visām prasībām, bet nezaudē savus veiktspējas un degvielas patēriņa rādītājus. Volvo ir līderis dīzeļdzinēju tehnoloģiju jomā un ir to vēlreiz pierādījis, izpildot šo uzdevumu.

Uzziniet vairāk par dzinējiem

Volvo FMX pārnesumkārbas

Pārnesumkārbas jebkuram uzdevumam

No visiem Volvo izgudrojumiem tikai daži ir novērtēti tik atzinīgi kā I-Shift pārnesumkārba. Un tieši būvniecības transportlīdzekļiem ir īpaši svarīgi, lai būtu pieejams plašs dažādu veidu pārnesumkārbu klāsts. Jo veicamie uzdevumi un braukšanas apstākļi var dažādi, sākot ar ātru smilšu pārvadāšanu un beidzot ar smagām kravām stāvās nogāzēs. Tāpēc Volvo piedāvā arī 14 pakāpju manuālo pārnesumkārbu ar pārnesumu un diapazonu dalītājiem, kas paredzēta darbam transportlīdzekļos, kuru maksimāla masa sasniedz pat 100 tonnas. Piedāvājumu pilnīgu padara Powertronic – pilnībā automātiska Power Shift pārnesumkārba ar hidrotransformatoru un eļļas dzesētāju.

Uzziniet vairāk par I-Shift

Izlasiet Astrīdas Dreusenas rakstu par paplašināto I-Shift pārnesumkārbu piedāvājumu