Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)

Jaunā Volvo FMX kabīņu specifikācijas

Šajā lapā Jūs atradīsiet informāciju par:
  • Kabīņu izmēriem;
  • Kabīņu iezīmēm.

Lejupielādēt pilnīgas kabīņu specifikācijas (PDF, 2.73 MB)

Kabīņu izmēri

Dienas kabīne
Dienas kabīne (FMX-DAY) ar komfortablu un ergonomisku autovadītāja darbvietu. Interjera augstums 157 cm, virs dzinēja nodalījuma – 114 cm.

 

Guļamkabīne
Guļamkabīne (FMX-SLP) nodrošina komfortablus apstākļus pārnakšņošanai vienai vai divām personām. Interjera augstums –157 cm, virs dzinēja nodalījuma – 114 cm.

 

Globetrotter kabīne
Globetrotter kabīne (FMX-HSLP) nodrošina komfortablus pārnakšņošanas apstākļus pat divām personām. Šīs kabīnes augšdaļā iekārtoti papildu glabāšanas nodalījumi. Interjera augstums 196 cm, virs dzinēja nodalījuma – 153 cm.

 Volvo FMX dienas kabīne, skats no sāna    Volvo FMX guļamkabīne, skats no sāna    Volvo FMX Globetrotter kabīne, skats no sāna
Skats no sāna Skats no sāna Skats no sāna
 
 Volvo FMX dienas kabīne, skats no augšas    Volvo FMX guļamkabīne, skats no augšas    Volvo FMX Globetrotter kabīne, skats no augšas
Skats no augšas Skats no augšas Skats no augšas
 
 Volvo FMX dienas kabīne, salona sānu skats    Volvo FMX guļamkabīne, salona sānu skats    Volvo FMX Globetrotter kabīne, salona sānu skats
Izmēru skats Izmēru skats Izmēru skats

Apkalpes kabīne

Apkalpes kabīne, kurā ir pietiekami daudz vietas vēl 7 pasažieriem. Salona augstums ir 1590 mm.
       
Volvo FMX crew cab side view
 
       
 Volvo FMX crew cab top view        

Kabīņu iezīmes

Kabīnes balstiekārta ar četriem atbalstiem
Spirālatsperes ar amortizatoriem vai pneimobalstiekārta ar automātisku augstuma regulēšanas sistēmu visiem atbalstiem.

Gaisa ieplūdes
Gaisa ieplūde novietota kreisajā pusē, pieejama augstā vai zemā versija.

Krāsas
Pieejami vismaz 850 krāsu toņu varianti.

Sēdekļu tapsējums
Robustais Audums, audums/vinils vai āda.
Dinamiskais Audums, audums/vinils vai āda.
Progresīvais Mīksts audums vai āda
Visus komforta klases sēdekļus iespējams aprīkot ar ventilēšanas sistēmu.

Sienu tapsējums
Robustais Vinils
Dinamiskais Audums
Progresīvais Audums

Autovadītāja sēdeklis
Divi dažādi komforta līmeņi: standarta un komfortablais sēdeklis. Abu veidu sēdekļiem iespējams pasūtīt papildu apdari. Sēdekļa kopējais regulēšanas diapazons: 200 mm uz priekšu/atpakaļ un 100 mm vertikālā virzienā. Autovadītāja sēdekļa standartaprīkojumā ietilpst galvas atbalsts, regulējama un nolaižama atzveltne, augstuma regulēšana un regulēšana uz priekšu/atpakaļ, regulējams jostas vietas atbalsts un slīpuma regulēšana.

Pasažiera sēdeklis
Divi dažādi komforta līmeņi: standarta un komfortablais sēdeklis. Abus sēdekļus iespējams pasūtīt ar papildu apdari. Blakussēdētāja sēdekļi standarta aprīkojumā ir aprīkoti ar galvas atbalstu.

Guļvietas
Apakšējās guļvietas izmērs: 70 × 200 cm.

16 cm augsts matracis ar atsperbloka pamatni ir ļoti ērts. Trīs stingruma varianti: mīkstais, pusmīkstais, stingrais. Divi matrača pārklāju varianti. Pārklāji paaugstina gulēšanas komfortu un atvieglo guļvietas uzklāšanu.

Komfortablās augšējās guļvietas izmēri: 70×190 cm vai 60×190 cm (pieejama Globetrotter kabīnei).

 

Iekšējie glabāšanas nodalījumi
Brīvā vieta virs vējstikla sastāv no diviem glabāšanas nodalījumiem ar nolaižamām durtiņām un četriem ISO-plauktiem, no kuriem viens paredzēts tahogrāfam. Guļamkabīnē un Globetrotter kabīnē zem guļvietas ir divi lieli glabāšanas nodalījumi, kuriem var piekļūt no ārpuses, kā arī divi žurnālu un sīklietu nodalījumi. Priekšējā panelī iestrādātas četras atvērtās glabātuves, neliela glabāšanas kaste, DIN pieslēgvietas nodalījums, gumijas paliktnis un pudeļu turētājs.

Ārējie glabāšanas nodalījumi
Aiz pasažiera un vadītāja sēdekļiem atrodas glabāšanas nodalījumi, kuriem iespējams piekļūt no ārpuses.

Jumta lūka
Kabīne ir aprīkota ar jumta lūku, kuru iespējams atvērt par 50 mm. Lūkas iekšpusē ir perforēts saules sargs. Kad lūka ir atvērta, tas darbojas arī kā kukaiņu tīkls. Jumta lūkai paredzēta manuālā atvēršana/aizvēršana.

Stūres rats
Pieejami divu izmēru stūres rati – ar 450 mm vai 500 mm diametru atkarībā no kravas automobiļa specifikācijas. Stūres rata augstumu iespējams izmainīt 90 mm diapazonā, bet slīpumu iespējams izmainīt 28 grādu robežās. Stūre ir pieejama ar drošības spilvenu vai bez tā. Stūrē iestrādātie vadības taustiņi ļauj droši un ērti izmantot kruīza kontroles sistēmu, skaņas signālierīci, tālruni, kā arī vadītāja informācijas displeja un sekundārā informācijas displeja funkcijas.

Klimata kontroles sistēma
Atbilstoši vēlmēm iespējams izvēlēties kādu no divām alternatīvām klimata kontroles sistēmām.

  • Gaisa kondicionieri ar manuālo vadību (MCC).
  • Gaisa kondicionieri ar automātisko temperatūras regulēšanu (ECC/ECC2).

Klimata kontroles sistēmu iespējams papildināt ar kabīnes un dzinēja sildītāju.