Originalios „Volvo“ dalys

Geros sunkvežimio būklės išlaikymas.

Jūsų „Volvo“ sunkvežimis yra pagamintas jūsų veiklos sričiai, didelį dėmesį skiriant kokybei iki mažiausių detalių. Kai sunkvežimis naujas, jis veikia itin našiai ir patikimai. Kodėl jo tokio ir neišlaikius?

Originalios „Volvo“ dalys padeda išlaikyti jūsų sunkvežimį geros būklės, todėl jis uždirba pajamų. Tinkamos dalys padeda efektyviai naudoti degalų energiją bei sumažinti jų sąnaudas ir emisijas. Trumpai tariant, originalios „Volvo“ dalys yra svarbios norint padidinti eksploatacinės parengties laiką ir pelningai naudoti sunkvežimį.


Originali kokybė ir naujausios technologijos

Originali kokybė ir naujausios technologijos.

Galite būti tikri, kad mes naudojame tik originalias „Volvo“ dalis, norėdami išlaikyti originalią būklę. Visus priežiūros darbus atlieka mūsų įgudę technikai, kurie nuolat mokomi siekiant ugdyti jų profesionalumą ir neatsilikti nuo naujausių technologinių pasiekimų. Mūsų serviso centrai yra aprūpinti efektyviomis diagnostinėmis sistemomis, duomenų bazėmis, visais reikalingais specialiaisiais įrankiais ir naujausiais techninės priežiūros vadovais. Kai jūsų sunkvežimis patenka į „Volvo“ serviso centrą, mes visada iš anksto informuojame apie rekomenduojamus darbus ir kada jūsų sunkvežimis bus paruoštas.

Tinkamos dalys

Tinkamos dalys.
Tinkamoje vietoje reikiamu metu.

„Volvo Trucks“ vykdo veiklą daugiau nei 140 šalių, ir čia turi kokybiškai dirbančių serviso centrų ir prekybos atstovų tinklą. „Volvo“ tiekia daugiau nei 100 000 dalių. Mūsų pažangi logistikos sistema užtikrina, kad reikiamą dalį gautumėte greitai ir lengvai per savo „Volvo“ prekybos atstovą arba „Volvo“ serviso centre, kai reikės atlikti remonto ar techninės priežiūros darbus. Be to, mes įsipareigojame aprūpinti jūsų sunkvežimį visomis svarbiausiomis dalimis bent 15 metų baigus gaminti šį modelį, kad jūs galėtumėte tinkamai jį eksploatuoti dar daugelį metų.

Kainos ir vertės santykis

Kainos ir vertės santykis.

Puikios ir prastos kokybės skirtumas yra susijęs tikrai ne su išvaizda. Pavyzdžiui, jūs negalite matyti pasirinktų medžiagų ar leistinųjų nuokrypių, bet per ilgą laikotarpį jie turi didelį poveikį. Mes išbandėme mūsų dalis pagal griežtus reikalavimus, siekdami optimalaus jų veikimo ir idealaus tikimo „Volvo“ sunkvežimiui. Todėl drąsiai galime sakyti, kad originalios „Volvo“ dalys suteikia jums geriausią kainos ir vertės santykį. Jūs žinote, kad galite pasitikėti jomis, jog jos nepriekaištingai veiks su kitomis sunkvežimio dalimis. Su „Volvo“ garantija, įskaitant garantiją dalims, darbui ir kaip pasekmė sugadintoms kitoms dalims, jūs būsite visiškai apsaugoti.