Volvo Action Service

Avarinė pagalba, kurią užtikrina tik „Volvo“

Bet kada gali prakiurti padanga ar sudužti priekinis stiklas, tačiau jei tai atsitinka Jūsų "Volvo" sunkvežimiui, Jūs nebūsite paliktas likimo valiai. Jei kas nors sutrukdytų Jūsų kelionę, "Volvo Action Service" lauks Jūsų skambučio.

Mes visada arti, kas beatsitiktų
"Volvo Action Service" yra 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę veikianti avarinės pagalbos kelyje tarnyba. Turėdami platų tinklą visoje Europoje, mes Jums padėsime sutaisyti Jūsų sunkvežimį ir taip pat padėsime, jei suges priekaba, kėbulas, šaldytuvas, šaldiklis arba padangos.

Jei prireiks pagalbos, tiesiog skambinkite "Volvo Action Service" tarnybai ir mes Jus sujungsime su tos srities specialistu. Su juo galėsite kalbėtis savo kalba ir jis Jums padės tol, kol problema nebus išspręsta. Jei reikės, kvalifikuotas ir savo darbui atsidavęs "Volvo Action Service" technikas Jums suteiks pagalbą kelyje.

"Volvo Action Service" tarnyba - tai:

Pagalba kelyje ištisą parą
"Volvo Action Service" turi platų prekybos atstovų ir serviso centrų tinklą visoje Europoje, kurie užtikrina pagalbą 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

Kvalifikuoti "Volvo" technikai
Visi technikai nuolat kelia savo kvalifikaciją tam, kad įgytų žinių apie naujus gaminius, mokėtų taikyti naujus techninės priežiūros metodus ir naudoti naują įrangą.

Vienodos kainos
Techninė priežiūra atliekama ir atsarginės dalys tiekiamos už Jūsų bendrovės šalyje galiojančią kainą, nesvarbu, kurioje Europos vietoje remontas yra atliekamas.

Finansinė pagalba
Jei vairuotojas pritrūko pinigų arba patyrė nenumatytų išlaidų, "Volvo Action Service" tarnyba gali pasirūpinti, kad jam būtų suteikta skubi finansinė pagalba arba netgi gali apmokėti vairuotojui skirtas baudas.

Vertimo paslauga
Į "Volvo Action Service" besikreipiantis vairuotojas su tarnybos darbuotoju gali bendrauti savo kalba. Jei vairuotojui nepavyksta susikalbėti su policija arba vietiniu remonto mechaniku, koordinatorius gali vairuotojui teikti vertėjo paslaugą.

Sunkvežimio ir priekabos remontas
Sunkvežimio techninė priežiūra ir remontas. Mes Jums taip pat padėsime, jei reikėtų sutaisyti priekabos ir (arba) kėbulo arba priedų (galinio keltuvo, šaldiklio, šaldytuvo ar padangų) gedimus.

Sunkvežimių ir priekabų nuoma
Kai Jūsų transporto priemonės arba priekabos neįmanoma greitai sutaisyti ir dėl to Jūs nespėjate įvykdyti savo verslo įsipareigojimų, "Volvo Action Service" tarnyba gali parūpinti nuomojamą sunkvežimį ir (arba) priekabą.

Vairuotojo sugrąžinimas į tėvynę
Jei vairuotojas yra priverstas palikti savo transporto priemonę dėl gedimo, ligos, šeiminių problemų ir t.t., "Volvo Action Service" gali organizuoti vairuotojo pargabenimą namo.

Teisinė pagalba
Jei vairuotojas turi su valdžios institucijomis susijusių rūpesčių, "Volvo Action Service" gali pasirūpinti teisine pagalba.

VAS On Call - nauja „Volvo FH" ypatybė
Sunkvežimis staiga sugedo tolimame užkampyje? „Volvo Action Service“ tarnybą išsikviesite vienu mygtuko paspaudimu. „VAS On Call“ jus automatiškai sujungs su operatoriumi, kalbančiu jūsų gimtąja kalba (ji bus nustatoma pagal tai, kokiai šaliai priklauso į skaitmeninį tachografą įstatyta kortelė). Kai prisijungsite, serviso pagalba bus teikiama greitai ir tiksliai, nes tarnybos darbuotojai jau žinos jūsų sunkvežimio identifikacinį kodą, jūsų buvimo vietą ir galimus klaidų kodus.