„Dynafleet“. Kelias į pelningumą.

„Dynafleet“. Kelias į pelningumą.

Tikslumas. Būtent tokia yra „Volvo Trucks“ parko valdymo sistemos „Dynafleet“ paskirtis. Bet kuriuo metu galite sužinoti tikslią savo vairuotojų ir sunkvežimių buvimo vietą ir būseną. Be to, turėdami šią informaciją galite tiksliai nustatyti, ką reikėtų patobulinti, kad dar labiau padidėtų pelningumas. Tai tapo įmanoma dėl keturių „Dynafleet“ paslaugų. Esate pasiruošę pradėti?

Daugiau jokio degalų švaistymo

Daugiau jokio degalų švaistymo

Ar žinote, kaip jūsų vairuotojams pavyksta taupyti degalus? Ir kodėl kai kuriems vairuotojams tai daryti sekasi žymiai geriau, nei kitiems? Naudodamiesi „Fuel & Environment“ paslauga žymiai greičiau išanalizuosite sunkvežimių ir vairuotojų duomenis ir lengviau rasite būdų sumažinti degalų sąnaudas ir emisiją.
Sužinokite daugiau apie „Fuel & Environment”

Vairuotojų darbo ir poilsio laiko problema išspręsta

Vairuotojų darbo ir poilsio laiko problema išspręsta

Paprasta. Taip ir turėtų būti. Pasirinkę „Dynafleet“ sistemą visuomet žinosite, ką veikia jūsų vairuotojai. Be to, gausite išankstinius įspėjimus, kurie užtikrins vairuotojų darbo ir poilsio laiko teisės aktų laikymąsi. Be to, automatiškai parsiunčiami tachografo duomenys žymiai sumažins tiek rankinio, tiek ir administracinio darbo krūvį.
Sužinokite daugiau apie „Driver Times“

Sudarykite viso sunkvežimių parko planą

Sudarykite viso sunkvežimių parko planą

Daugiau nebereikės skambinti telefonu ar spėlioti. Jei užsisakysite „Dynafleet Positioning“ paslaugą, visa informacija, kurią anksčiau būdavo sunku gauti, bus pateikiama iš anksto. Kur šiuo metu yra sunkvežimis? Kada atvyks vairuotojas? Išbandykite šią paslaugą dvi savaites ir bus sunku įsivaizduoti, kad anksčiau galėjote be jos dirbti.
Sužinokite daugiau apie „Positioning“ paslaugą

Kad vairuotojas turėtų naujausią informaciją

Kad vairuotojas turėtų naujausią informaciją

Verčiatės tolimojo krovinių gabenimo verslu? O gal jums reikia nuolat palaikyti ryšį su savo vairuotojais? Jei užsisakysite „Messaging“ paslaugą, už fiksuotą mėnesinį mokestį (į jį įskaičiuotas ir tarptinklinio ryšio mokestis) jūsų vairuotojai turės naujausią informaciją ir galės laiku reaguoti į planų pasikeitimus. Ši paslauga taip pat užtikrina sklandžią integraciją su jūsų užsakymų sistema ir suteikia galimybę tiesiogiai bendrauti su vairuotojais. Kokius telefoninio ryšio ir duomenų perdavimo mokesčius mokate šiuo metu?
Sužinokite daugiau apie „Messaging“ paslaugą„Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka); „Driver times“ (vairuotojo darbo laikas); „Positioning“ (padėties nustatymas); „Messaging“ (pranešimų perdavimas);
Fuel & Environment (degalai ir aplinka) Driver times (vairuotojo darbo laikas) Positioning (padėties nustatymas) Messaging (pranešimų perdavimas)
Parodo, kaip galėtumėte sumažinti degalų sąnaudas. Padeda geriau išnaudoti kiekvieną darbo valandą. Nuolatinė sunkvežimių ir krovinių pristatymo kontrolė. Užtikrinamas paprastas, saugus ir ekonomiškai efektyvus ryšys.

Kodėl delsiate?

Tiesiog užsiregistruokite norimoms paslaugoms ir jomis be jokių tolesnių įsipareigojimų naudokitės tiek, kiek norite. Vienos paslaugos mėnesinis mokestis vienam sunkvežimiui tėra tik 11 EUR.