„Volvo FE Hybrid“

Nuolat mažina emisijas

Per pastaruosius 20 metų „Volvo Trucks“ sugebėjo sumažinti azoto oksidų ir kietųjų dalelių emisijas iš naujųjų sunkvežimių atitinkamai 75 ir 85 procentais. Bet mes dar nebaigėme. „Volvo FE Hybrid“ yra mūsų pirmasis paralelinis hibridinis sunkvežimis. Kai įjungtas elektros režimas, sunkvežimis visiškai neteršia aplinkos. Kai naudojamas dyzelinis variklis, anglies dioksido emisijas vis tiek galima sumažinti iki 30 proc.


Anglies dioksido požiūriu neutralus transportas

Anglies dioksido požiūriu neutralus transportas

„Volvo FE Hybrid“ dyzelinį variklį galima varyti ir biodegalais iš atsinaujinančiųjų išteklių. Atliekant tokias transporto operacijas anglies dvideginio išmetimas yra neutralus, taigi ekologiško transporto tikslas yra beveik pasiektas.

Tylos garsas

Tylos garsas

Įsibėgėjant ir važiuojant laisva eiga, „Volvo FE Hybrid“ triukšmo lygis sumažėja iki 50 proc. Elektriniu režimu „Volvo FE Hybrid“ važiuoja beveik visiškai tyliai. Todėl sunkvežimis idealiai tinka šiukšlėms išvežti ir kitiems darbams mieste, kur svarbu nekelti triukšmo.

Atsparus

Atsparus emisijoms

Sunkvežimių emisijų standartai apibrėžia naujų transporto priemonių, parduodamų ES valstybėse narėse, išmetamųjų dujų emisijų priimtinas ribas. Pagal „Euro 5“ standarto reikalavimus, sunkvežimių dyzelinis variklis gali išmesti ne daugiau kaip 2,0 gramus azoto oksido (NOX) per kWh ir 0,02 gramo kietųjų dalelių (PM) per kWh. 7 litrų „Volvo FE Hybrid“ dyzelinis variklis atitinka šiuos standartus.