„Volvo FE Hybrid“

Degalų efektyvumas yra svarbus

Jūsų „Volvo FE Hybrid“ degalų sąnaudos iki šiol turi daugiausiai įtakos jūsų poveikiui aplinkai. Pasirinkę „Volvo FE Hybrid“ savo naujuoju sunkvežimiu, jūs jau apsisprendėte minimaliai naudoti dyzeliną.


Sumažinkite iki trečdalio degalų sąnaudas

Sumažinkite iki trečdalio degalų sąnaudas

„Volvo FE Hybrid“ su paraleline hibridinė technologija atveria galimybes šiukšliavežei sutaupyti iki 30 procentų degalų (įskaitant elektrinį korpusą) ir distribuciniam sunkvežimiui – 15–20 procentų. Tai gera žinia aplinkosaugininkams ir įrodymas, kad bendrovė rimtai rūpinasi aplinka.

Kuo daugiau rūpinsitės, tuo daugiau sutaupysite

Kuo daugiau rūpinsitės, tuo daugiau sutaupysite

Reguliarus aptarnavimas yra vienas iš svarbiausių veiksnių, darančių poveikį degalų sąnaudoms. Nuolat tikrindami savo sunkvežimį, galite užtikrinti, kad jis visada būtų tinkamai suderintas ir mažiau sunaudotų dyzelino. Auksinė „Volvo“ serviso sutartis įtraukta į „Volvo FE Hybrid“ pasiūlymą. Sutartis suteikia galimybę visiškai kontroliuoti visas išlaidas techninei priežiūrai ir pašalina netikėtas išlaidas.

Pilkite degalus mąstydami

Pilkite degalus mąstydami

Vienas iš būdų maksimaliai sumažinti anglies dioksido emisijas – sąmoningas degalų bako pildymas. Dešinėje pusėje pateikiama diagrama rodo, kaip skirtingi degalų mišiniai, galimi „Volvo FE Hybrid“, turi poveikio išmetamosioms dujoms.