"AdBlue"

Natūrali mūsų aplinkos dalis
SCR technologijoje naudojamas "AdBlue" priedas, kuris įpurškiamas į išmetamąsias dujas prieš šioms patenkant į SCR katalitinį konverterį. Katalitiniame konverteryje azoto oksidai paverčiami nekenksmingomis azoto dujomis ir vandens garais, t. y. medžiagomis, kurių yra aplinkoje.

Aktyvioji "AdBlue" medžiaga - karbamidas - gaminama iš gamtinių dujų. Karbamidas yra balti kristaliniai milteliai, taip pat randami gamtoje. Tai stabili ir nenuodinga medžiaga, kuriai netaikoma jokių saugojimo ar gabenimo apribojimų.

Geresnė pasiūla
Kurdama intelektualius "AdBlue" platinimo tinklo ir tvarkymo sprendimus, kompanija "Volvo" bendradarbiauja su pirmaujančiomis naftos ir chemijos bendrovėmis. Yra daug tiekėjų, siūlančių visiškai sukomplektuotas rezervuarų sistemas ir įrangą, kurią jie pasirengę pristatyti jau dabar.

Iki tol, kol bus sukurta visa reikiama "AdBlue" infrastruktūra, "Volvo" prekybos atstovų tinklas mūsų klientams siūlys patogią ir rentabilią "AdBlue" tiekimo sistemą. Daugiau informacijos apie tai, kaip ir kada Jūsų vietovėje bus galima įsigyti "AdBlue", suteiks vietinis "Volvo" prekybos atstovas.