Sveiki. Apsižvalgykite.

Planuodami kabinos interjero išdėstymą, galvojome, kas yra svarbiausia vairuotojui. Tai vadinama ergonomišku mąstymu. Strateginis prietaisų, pavarų perjungimo įtaiso ir valdiklių išdėstymas turi būti toks, kad viską galėtumėte lengvai pasiekti ir darbą atlikti žymiai lengviau .

„Volvo FE“ kabinoje yra erdvus interjeras bei puikiai parinktos ypatybės, kad joje galėtumėte atsipalaiduoti ir dirbti su tikru malonumu.

Apsižvalgykite, ji pritaikyta jūsų komfortui.
 


„Volvo FE“ paprastas įlipimas / išlipimas

Paprastas patekimas į kabiną.

Papildomai galima užsisakyti laiptelių apšvietimą durų rėmo apačioje. Kad lengvai galėtumėte reguliariai įlipti ir išlipti iš kabinos, įrengėme laikymosi rankenas ir dvejus neslidžia danga padengtus laiptelius.

Skaitykite daugiau apie „Volvo FE“ įlipimo laiptelį


Visiškai naujos sėdynės

Naujos sėdynės.

Naujos ergonomiškos sėdynės yra pagrindinė naujausio „Volvo FE“ kabinos interjero ypatybė – jos dar tvirtesnės, turi integruotą atramą galvai ir saugos diržą. Nauja apmušalų medžiaga užtikrina didesnį atsparumą nešvarumams. Tiek vairuotojo, tiek keleivių sėdynes galima sureguliuoti pagal savo poreikius.

Skaitykite daugiau apie vairuotojo komfortą


Pagerinta garso izoliacija

Mažesnis triukšmas.

„Volvo FE“ pagerinta garso izoliacija, iki minimumo sumažindama variklio ir padangų skleidžiamą triukšmą, leis mėgautis atpalaiduojama aplinka.


Daiktadėžių skyriai

Daugybė vietos daiktams susidėti.

Apsižvalgykite kabinoje ir surasite daug vietos daiktams laikyti. Daiktadėžės prietaisų skydelyje. Durelėse. Virš galvos. Tarp sėdynių. Be to, jei pageidaujate, galite užsisakyti dar vieną daiktadėžę.

Skaitykite daugiau apie „Volvo FE“ daiktadėžes


DIN ertmės

DIN ertmės.

Virš priekinio stiklo yra dvi daiktadėžės, taip pat keturi DIN stalčiukai. DIN stalčiukai yra skirti daiktams laikyti: ryšio radijui, papildomai daiktadėžei ir tachografui.


Aptakus, ergonomiškas prietaisų skydas

Aptakus, ergonomiškas prietaisų skydas.

Prietaisų skydo išdėstymas leidžia lengvai pasiekti svarbiausią reikalingą informaciją. Galima akimirksniu peržiūrėti greičio, variklio sūkių, degalų ir alyvos lygį ir paprastai planuoti savo darbą.Garso galimybės

Kelionėje mėgaukitės garso takeliu.

Klausantis garso takelio, kelias ne toks tolimas. „Volvo FE“ galima rinktis įvairias garso galimybes nuo USB jungčių, CD ir MP3 grotuvų iki radijo įrenginių. Taip pat jūsų patogumui siūloma integruota laisvųjų rankų ir nuotolinio valdymo galimybė.

Peržiūrėkite garso sistemų paketų specifikacijas.


Klimato kontrolės sistema

Visada optimali temperatūra.

Temperatūros reguliavimo įrenginys (su oro kondicionieriumi arba be jo) palaiko reikiamą kabinos temperatūrą.


Vairaratis

Vairo reguliavimas.

Vairą galima reguliuoti į norimą padėtį, jis gali būti 460 arba 500 mm skersmens.


„Volvo FE“ kabinos dydžiai

Jums pritaikyti kabinų dydžiai.

„Volvo FE“ galima rinktis vieną iš trijų erdvių kabinų. Dieninė („Day“) kabina yra pati kompaktiškiausia, tuo tarpu patogi („Comfort“) kabina gali būti įrengta su lova ar be jos. Didesnė miegamoji („Sleeper“) kabina visada komplektuojama su lova, kur pakanka vietos pailsėti ir atsipalaiduoti.
n
Peržiūrėkite kabinų specifikacijas