Paverskite laiką savo sąjungininku

Dėl variklio charakteristikų, idealiai tinkančių važiuojant miesto centre arba priemiestyje, naujasis „Volvo FE“ vairuotojams leis laikytis grafiko ir greitai bei efektyviai vykdyti krovinių gabenimą.

„Volvo FE“ turi naują „Volvo“ suprojektuotą ir pagamintą variklį. Šie varikliai pagrįsti tokia pačia koncepcija ir konstrukcijos filosofija, kaip ir mūsų didesnių sunkvežimių varikliai. Juos galima apibūdinti platesne, geresne sukimo momento kreive, jie greičiau išvysto galią net ir esant nedideliems sūkiams. Kalbant vairavimo terminais, taip išgaunamas greitesnis atsakas, išvystomas didesnis vidutinis greitis bei užtikrinamas geresnis valdomumas, kuris leidžia vairuotojams efektyviau manevruoti miesto aplinkoje.

Dėl platesnės, geresnės sukimo momento kreivės ir greitesnio galios išvystymo užtikrinamas greitesnis atsakas ir geriausios valdymo ypatybės.

„I-Shift“ pavarų dėžė leidžia sumažinti degalų sąnaudas, be to, vairuojant reikia dėti mažiau fizinių pastangų.
„I-Shift“
Pasaulinės naujienos – „Volvo FE“ ir
„I-Shift“ kartu

Pirmą kartą „Volvo FE“ galima įsigyti su „I-Shift“ pavarų dėže. Tai reiškia žymiai paprastesnę vairuotojo darbo dieną, kadangi sunkvežimis visuomet dirba optimaliai ir taupo degalus. Panašiai kaip mūsų didesnių sunkvežimių pavarų dėžę „I-Shift“, taip ir sistemos pagrindinę programinę įrangą, panaudojus du papildomus paketus „Distribution & Construction“ arba „Economy“, galima paprastai pritaikyti pagal konkrečius reikalavimus.

„EURO 6“ rezultatai be jokių trūkumų

Naujasis „Volvo FE“ visiškai atitinka „Euro 6“ reikalavimus – tačiau degalų sąnaudos nepadidėja, palyginti su „Euro 5“, bei sumažėja serviso intervalų reikalavimai.

Visiškai nauja „Volvo“ sukurtų variklių programa apima galios reikalavimus nuo 250 iki 320 AG.
„Volvo“ variklis
5
Našumas