„I-ParkCool“ integruotas autonominis vėsintuvas

„I-ParkCool“. Prabuskite puikiai pailsėjęs.

Gerai išsimiegokite, kad kitą dieną vairuotumėte dar geriau. Ir sumažėtų avarijų tikimybė.
 
„I-ParkCool“ yra novatoriškas visiškai naujas autonominis vėsintuvas. Jis yra įrengiamas gamykloje, būna integruotas į kabiną ir pasižymi dideliu vėsinimo pajėgumu.

Jis kiekvieną naktį rūpinasi jūsų miegu. Nesvarbu, koks bebūtų oras už kabinos lango.

Trumpai apie „I-ParkCool“
  • Didelis vėsinimo pajėgumas – iki 2 500 kW
  • Neužima vietos kabinos viduje
  • Ant stogo nereikia montuoti papildomos įrangos, todėl nepablogėja aerodinaminės savybės
  • Montuojamas gamykloje ir yra integruotas į klimato kontrolės sistemą
  • Veikia 20 dB tyliau nei kiti panašūs oro kondicionieriai


Oro kondicionavimo pajėgumas

Našiai vėsina – iki 2500 W vėsinimo pajėgumas.

„I-ParkCool“ yra toks galingas, kad jį tereikia įjungti trumpam laikui. Šis 1000 W vėsinimo pajėgumu pasižymintis įrenginys komfortą ir pastovią oro temperatūrą kabinoje visą naktį užtikrina nekeldamas pavojaus, kad išsikraus akumuliatorių baterija.

„I-ParkCool“ taip pat labai praverčia, kai karštą dieną norite pailsėti. Jį galite naudoti iki vienos valandos tam, kad veikdamas iki 2 500 W pajėgumu žymiai sumažintų kabinos vidaus temperatūrą.

Neužima vietos kabinoje

Jokių iškyšų, kurios trukdytų judėti.

Kabinoje montuojami oro kondicionieriai užima brangią vietą. Tai ypač aktualu naujosiose kabinose, jei norite išnaudoti papildomą vidinį kabinos aukštį. Tačiau „I-ParkCool“ vėsintuvas yra visiškai integruotas į įprastą klimato kontrolės sistemą, todėl visa kabinos erdvė priklauso vien jums.

Nepablogina aerodinaminių savybių

Nepablogėja aerodinaminės savybės.

Nors paprastai oro kondicionieriai montuojami ant kabinos stogo, tai nėra labai geras sprendimas. Dėl to pablogėja sunkvežimio aerodinaminės savybės ir padidėja degalų sąnaudos.

„I-ParkCool“ yra integruotas, todėl nedaro įtakos oro srautui ir jūs naktį galite ramiai miegoti, nes nereikia nerimauti dėl išlaidų degalams.

Integravimas į klimato kontrolės sistemą

Integruotas į klimato kontrolės sistemą.

Karšta. Šalta. Karšta. Tokiomis naktimis neabejotinai įvertinsite į klimato kontrolės sistemą integruoto „I-ParkCool“ vėsintuvo teikiamą naudą. Jis veikia kartu su autonominiu šildytuvu ir kabinoje palaiko pastovią temperatūrą net ir lauke esant dideliems temperatūros svyravimams.

Visą klimato kontrolės sistemą galite patogiai valdyti prietaisų skydu arba gulte įtaisytu skydeliu.

„I-ParkCool“ pasižymi mažesniu triukšmo lygiu

Rami aplinka naktį.

Miegokite ramiai ir nesibaiminkite, kad jus prižadins garsiai veikiantis oro kondicionierius. „I-ParkCool“ yra net 20 dB tylesnis už kitas panašias sistemas. Dėl to girdimas garso lygis sumažėja net 75 %. Užtikrinama dar geresnė jūsų miego kokybė.