Programėlė „My Truck“.
Jūsų „Volvo FH“ yra bakstelėjimo atstumu.

Visada kontroliuokite savo „Volvo FH“. Valdykite klimato sistemą, ir jis pasiruošęs išvykti tada, kada ir jūs.

Viskas, ko jums reikia, yra programėlė „My Truck“.„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: autonominis vėsintuvas „My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: signalizacija ir užraktas

Visada sugrįžkite į malonų klimatą kabinoje.

Nebūtina būti kabinoje, kad galėtumėte suaktyvinti klimato kontrolės sistemą (įskaitant „I-ParkCool“). „My Truck“ suteikia galimybę ją paleisti iš karto ir iš bet kurios vietos. Taip pat galite nustatyti laikmatį arba suplanuoti savaitinius nustatymus, kad  darbo vietos temperatūra visada būtų puiki.

Jauskitės saugūs.

Įsitikinkite, ar užrakinote duris ir ar tinkamai įjungėte signalizaciją. Jeigu signalizacija išsijungs, jūs būsite įspėti nedelsiant.

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: Prietaisų skydas „My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: sunkvežimiai

Patikrinkite prietaisų skydelį prieš įlipdami.

Patikrinkite viską prieš kelionę iš anksto. „My Truck“ suteikia galimybę patikrinti degalų, „AdBlue“, variklio alyvos, ploviklio ir aušinimo skysčio lygius, taip pat akumuliatoriaus ir lempučių būklę.

Viena programa valdo visus...

Prijunkite visą savo parką prie vienos programėlės. Jums tereikia bakstelėti mygtuką ir laikytis nurodymų. Suteikite visiems sunkvežimiams unikalų pavadinimą ir paveikslėlį, tuomet galėsite juos lengvai rasti sąraše.

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPhone“: Pradžia

...arba vienas sunkvežimis su daugybe programėlių.

Dalijatės sunkvežimiu su kitais vairuotojais? Ar jūsų vadovas taip pat nori programėlės? O gal norite ją naudoti ir telefone, ir planšetiniame kompiuteryje? Jokių problemų. Programėlę galima nemokamai parsisiųsti, prie vieno sunkvežimio galite prijungti neribotą skaičių įrenginių.


Nuo ko pradėti.

„My Truck“ ekrano užsklanda, skirta „iPad“: prijungti naują sunkvežimį

1. Užsisakykite naująjį „Volvo FH“ su aktyvuota „My Truck“ programėle.

2. Tada atsisiųskite nemokamą programėlę „iOS“ arba „Android“ įrenginiams.

3. Bakstelėkite „Connect new truck“ (prijungti naują sunkvežimį) ir laikykitės ekrane pateikiamų nurodymų. Turėsite nurodyti transporto priemonės identifikacinį numerį (VIN).

4. Jei norite prijungti papildomus prietaisus, tiesiog pakartokite 2 ir 3 veiksmus.