Subtilesnė išvaizda
Subtilesnė išvaizda

Atsižvelgiant į reikiamo atlikti darbo pobūdį, miesto distribucinis ir komunalinių paslaugų sunkvežimis, visai kaip naujasis „Volvo FL“, turi įsilieti į didžiausius populiacijos centrus. Siekiant tai užtikrinti ir darant kuo mažesnį poveikį aplinkai, labai svarbi technologijų plėtra, palaikymo paslaugos ir įmonės atsakomybė.

Demografinės tendencijos rodo, kad didesnė mūsų dalis labiau nei kada nors anksčiau gyvena miestuose arba apgyvendintose zonose. Tai reiškia, kad didėja prekių pristatymo į tokias zonas poreikis – kasdien mums visiems yra svarbūs distribuciniai sunkvežimiai. Turėdama tai omenyje, „Volvo Trucks“ veikia aktyviai ir plačiai, prisiimdama atsakomybę dėl aplinkos.

Daugiau su mažiau

Mūsų įsipareigojimas sumažinti savo sunkvežimių ir operacijų neigiamą poveikį aplinkai yra ilgalaikis. Per pastaruosius 20 metų „Volvo“ daugiau nei 90 % sumažino sunkvežimių oro teršalų emisiją. Tuo pačiu laikotarpiu degalų sąnaudos 90 %sumažėjo 20 %. Tačiau mes nenusiraminame, šie skaičiai mus įkvepia siekti naujų sprendimų. Hibridiniai ir metano dyzeliniai galios agregatai ir toliau tobulinami, o naujasis „Volvo FL“ turi SCR išmetamųjų dujų sistemą. Be to, sunkvežimis visiškai atitinka „Euro 6“ variklio programos reikalavimus – tačiau degalų sąnaudos nepadidėja bei sumažėja serviso intervalų reikalavimai.

Maži žingsneliai, dideli pokyčiai

Projektuodami ir kurdami optimizuotus sunkvežimius, kaip naujasis „Volvo FL“, supratome, kaip tai, kaip jie yra naudojami ir prižiūrimi gali daryti vienodai svarbų poveikį. Pavyzdžiui, siūlome „Fuel Advice“ ir vairuotojų tobulinimosi programas, taip pat kitas ypatybes, pvz., mūsų parko valdymo sistemą „Dynafleet“ ir „I-Sync“ pavarų dėžę. Drauge šios priemonės padeda mums maksimaliai išnaudoti kiekvieną lašą degalų, darant mažiausią poveikį aplinkai.

Atsakomybė prasideda namie

Tai ne tik sunkvežimiai, kurie yra susiję su mūsų visais aplinkosaugos duomenimis. Taip pat svarbų vaidmenį vaidina, kaip mes konstruojame sunkvežimius ir kokius procesus renkamės taikyti. 2003–2008 m. vieno sunkvežimio gamybos energijos sąnaudas sumažinome vienu trečdaliu, o 2008 m. duris atvėrė mūsų anglies neutrali gamykla Ghente – pirmoji pasaulyje ir naujojo „Volvo FL“ gamykla. Be to, didžiuojamės, kad Veronoje, Italijoje, turime pirmą pasaulyje klimato kaitai poveikio neturinčią prekybos atstovybę.

Apskaičiuokite, kokį pėdsaką aplinkoje palieka Jūsų sunkvežimis – spustelėkite čia.

10
Aplinka