Įlipkite į savo patogią zoną.

Patogiai dirbantis vairuotojas – geras vairuotojas. Štai kodėl naujojo „Volvo FM“ kabinos kiekviena dalis sukurta daug dėmesio skiriant vairuotojui. Nuo įlipimo laiptelio iki gulto.

Mėgaukitės puikia vairavimo padėtimi ir visais šiuolaikiniais patogumais (galite užsisakyti) tarytum automobilyje.

Tai, ko norėjo vairuotojai – skaitykite interviu su kabinos planuotojais

„Volvo FM“ matomumas

Kabina su vaizdu.

Geras matomumas yra labai svarbus, kai yra intensyvus eismas arba perpildytos gatvės. Iš vidaus „Volvo FM“ yra puikus, nes kabina yra žemai ant važiuoklės, o priekinis stiklas yra didelis.


Elektrinė rūbų džiovyklė

Elektrinė rūbų džiovyklė.

Galima greitai išdžiovinti rūbus, rankšluosčius ar batus. Telpa ant viršutinio gulto arba ant kabinos sienelės. Naudoja nedaug energijos ir tyliai veikia. Sulankstytą lengva saugoti.


Naujas, modernus ir ergonomiškas prietaisų skydas

Naujas, modernus ir ergonomiškas prietaisų skydas.

Šiek tiek išlenktas naujasis prietaisų skydas ne tik patraukliai atrodo, tačiau taip pat sukuria ergonomišką ir patogią vairuotojo darbo vietą, kurioje lengva pasiekti visus mygtukus, prietaisus ir daiktadėžes.


Garso sistema

Daugiau galimybių turinti garso sistema.

Nesvarbu, kokios muzikos norite klausytis, garso sistema nenuvils. Mp3, wma arba „iTunes" m4a? Iš CD, USB atmintuko, „iPod“ arba AUX įvesties? Jokių apribojimų. Peržiūrėkite išsamias specifikacijas.


Vairuotojo sėdynė

Patogi padėtis.

Kiekvienas vairuotojas žino geros sėdynės vertę. Naujajame „Volvo FM“ išilginis sėdynės reguliavimo intervalas – 20 cm, vertikalus – 10 cm . Ji pasižymi nauja pagalvėle, kuri yra patogesnė nei anksčiau.


„Volvo FM“ durys

Malonu akiai.

„Volvo FM“ interjeras buvo perkurtas. Spalvos ir medžiagos buvo atidžiai atrinktos siekiant sukurti vairuotojui ramią ir patrauklią aplinką. Galima rinktis vieną iš trijų apdailos lygių: „Robust“, „Dynamic“ ir „Progressive“.


Vidinės daiktadėžės

Daugybė laikymo parinkčių.

Erdvias daiktadėžes kabinos priekyje ir po gultu papildo kelios patogios erdvės mažesniems daiktams. Čia įrengtos dvi naujos daiktadėžės gulto šone žurnalams ir kitiems daiktams susidėti.


Vairaračio mygtukai

Viskas po ranka.

Pastovaus važiavimo greičio palaikymo sistemos, garso sistemos, telefono ir informacinių ekranų valdymo mygtukai įtaisyti vairaratyje, todėl jį visada galite tvirtai laikyti. Be to, papildomai užsakomas oda trauktas vairas taip pat yra ir labai patogus.


Vidaus apšvietimas

Patobulintas vidaus apšvietimas.

Fantastišką kabinos vidaus apšvietimą užtikrina galingi ir taupiai energiją naudojantys šviesos šaltiniai. Visus juos lengva kontroliuoti pasirenkant vieną iš trijų iš anksto nustatytų apšvietimo lygių arba apšvietimo reguliuotuvu. Jei vairuojate tamsiuoju paros metu – įjunkite naktinį raudonos spalvos apšvietimą.


Elektroninė klimato kontrolės sistema, ECC

ECC – elektroninė klimato kontrolės sistema.

Elektroninė klimato kontrolės sistema užtikrina, kad kabinoje visada būtų tinkamas klimatas. Tik nustatykite savo pageidaujamą temperatūrą. 


Geros nakties.
Miego kokybė nebus blogesnė, jei nakvojate kabinoje. Žemesnis gultas yra 70 cm pločio, turintis 16 cm spyruokles maišeliuose, galima pasirinkti tris skirtingus standumo lygius.

Triukšmas nepatenka į vidų.
„Volvo“ kabinos pasižymi gera izoliacija. Naujasis „Volvo FM“ yra ne išimtis. Dėl naujos variklio pakabos į kabiną patenka mažiau vibracijos. Taip sumažėja krūvis ausims.

Geresnis vairaračio reguliavimas.
Vertikalią vairo padėtį galima reguliuoti 90 mm ir pakreipti 28 laipsnių kampu, todėl galima rasti idealią vairavimo padėtį. Patogiai valdoma kojiniu pedalu ir lengvai atlenkiama, kai įlipate ar išlipate iš kabinos.

Švaraus vandens atsargos visada po ranka.
Gėlo vandens nereikės toli ieškoti. Išoriniame skyriuje telpa 7 litrų talpos bakas su kraneliu.
Elektrinis stovėjimo stabdys
Elektra valdomas stovėjimo stabdys įjungiamas ir išjungiamas jungikliu prietaisų skyde. Jungiklis įtaisytas lengvai pasiekiamoje vietoje. Automatiškai įsijungia išjungus degimą ir, padedant EBS sistemai, automatiškai išsijungia pradedant važiuoti.

Elektroninis nuotolinio valdymo raktas.
Tai yra daugiau nei raktas. Juo galite per atstumą užrakinti arba atrakinti duris. Galite įjungti apšvietimą, kad galėtumėte saugiai prieiti prie kabinos. Ir jei susidūrėte su pavojumi, tiesiog paspauskite garsinio pavojaus signalo mygtuką.

Kelio stebėjimas.
Naujame intuityviame prietaisų skydelyje yra daugybė naujų aukšto lygio funkcijų. Visos jos padeda lengviau susitelkti į tai, kas svarbu. Sužinokite daugiau apie prietaisų skydą.

Vieta alkotesteriui – variklio užraktui.
Alkoholis ir vairavimas yra nesuderinami dalykai. Štai kodėl yra reikalingas alkotesteris – variklio užraktas. Paprašykite, kad šis užraktas jūsų „Volvo FM“ sunkvežimyje būtų sumontuotas dar gamykloje ir klientams aiškiai parodykite, kaip rimtai rūpinatės eismo saugumu.